Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek, tapasztalat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lyngers35 kérdése:

Mi a véleményetek, tapasztalatotok a CUPYDO társkeresővel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Régóta vagyok szingli, gondoltam kipróbálok egy netes társkeresőt. Ránézésre szimpi az oldal. Elég sokat dolgozok, kevés az időm, ezért gondoltam netes társkeresőre.
2018. aug. 30. 02:57
1 2
 1/17 overthemoon válasza:
Szerintem egész jó oldal, én azt tapasztaltam, hogy sok kedves, értelmes tag van fent. Maga a weboldal könnyen kezelhető meg elég gyors. Nem tudom mire vagy kíváncsi pontosan.
2018. aug. 30. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Hát ilyenek meg hogy lehet-e onnan összehozni valami komolyabb randit vagy randikat pl.
2018. aug. 30. 03:05
 3/17 overthemoon válasza:

Nekem sikerült. Volt onnan egy komolyabb kapcsolatom ami 7 hónapig tarottot meg volt pár lazább is.


Szerintem érdemes a saját korosztály között nézelődni és nem csak a nagyon szép embereknek írni, mert sajnos ha csaj ha pasi általában az ilyen emberek el vannak szállva maguktól. Nem azt mondom, hogy egyből a legcsúnyább embert kell kinézni :) De egy közepesen szép emberrel sokkal jobban el fogtok beszélgetni szerintem.


Az oldalt érdemes szerintem inkább számítógépről használni nem annyira mobilbarát a kialakítása szerintem de lehet hogy csak nekem vacak a telóm. De amúgy PC-ről szép meg érdekesen van megcsinálva hogy az adatlapok felugranak középre.


Amúgy nem ingyenes teljesen, tudod használni ingyenesen is, de akkor nem mindenkinek tudsz írni. Vannak a Prémium plusz tagok nekik pl ingyenes tagként is lehet írni. Meg ha írnak neked arra is tudsz válaszolni ingyen. De ahogy nézegettem most az árakat még így is jóval olcsóbb egyes oldalaknál. Badoo, CSP... ezek iszonyat elszaladtak árban.


Ezek jutottak most eszembe.

2018. aug. 30. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. Annyit még szabad megkérdezni, hogy miért lett vége a kapcsolatodnak onnan amit említettél?
2018. aug. 30. 03:16
 5/17 anonim ***** válasza:
Én felregeltem, de úgy látom fizetés nélkül ez sem ér semmit.
2018. aug. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 overthemoon válasza:
Külföldre mentem, adódott egy munkalehetőség amit nem akartam elszalasztani. Amúgy CUPYDO-n pl ha jól emlékszek csak Magyarországról lehet regisztrálni, amit először furcsálltam is de aztán jobban belegondolva magyar társkeresőn amúgy sem sok értelme lenne ha valaki külföldről regelne. Én legalábbis a beszélgetős és aztán találkozós dologban hiszek ahhoz meg nem árt legalább egy országon belül lakni.
2018. aug. 30. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Madda_Péter válasza:
Miért nem ismerkedsz inkább élőben? :D Sokkal egyszerűbb és legalább látod hogy kivel kavarsz össze. Én ezt csinálnám... :D
2018. aug. 30. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mert ahogy írtam is, nincs időm, sokat dolgozok, kényelmesebb lenne így.
2018. aug. 30. 03:30
 9/17 Madda_Péter válasza:
Jó bocs ez elkerülte a figyelmemet :D Én nem voltam fent az oldalon de egyik haverom igen és ő jókat mondott, meg az egyik csajszit ismertem is akivel onnan jöttek össze. Szöszi volt és aranyos. Szóval gondolom ha az ember rászánja az időt akkor össze lehet hozni. De amúgy ez élő ismerkedéssel is így van azért. Idő, kitartás, türelem kell hozzá.
2018. aug. 30. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Semmi baj. Köszi a tanácsot. Igen, élőben is az van, hogy pl ha bulihelyen jöttem össze valakivel, akkor alig ismertem meg az este alatt. Másnap volt hogy már napfényben taliztunk és így úristen... És nem csak a külsőre értem, hanem jellemre meg beszélgetésre is egész más kép jött le róla másnap.
2018. aug. 30. 03:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!