Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya fogakkal lehet átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya fogakkal lehet átlagos barátnőm?

Figyelt kérdés
Csomó fogorvosnál volta, de sajnos nem tudnak mit csinálni. Nagy mélyharapásom van, ezért lekoptak az alsó fogaim és ilyen pici kopott fogam vannak. Sajnos felépíteni nem tudja, mert újra lekoptatnám. Fogszabályozó orvosnál is voltam, de sajnos ő is azt mondta, hogy ezt műteni kell. Állkapocs műtétbe nem megyek bele.
2018. aug. 30. 09:27
 1/3 anonim ***** válasza:

Miért is ne?


Persze - tisztelet a kevés kivételnek - a mai világban eléggé a külsőségekre mennek sokan, főleg a netes ismerkedésnél.

Elég megnézni a közösségi oldalak és képmegosztók n+1. "hosszúbarna(ombre)haj-kamuraybanaviator-csücsöriszáj-fitnesztest-tetováltbölcsesség-balatonpart" típusú fényképeit. Mellesleg ilyen nőben is láttam már olyat, hogy azt hittem, a "Maunikasó" vendége volt egykor. :)


Szerintem személyes ismerkedésben jobbak lehetnek az esélyeid, főleg ha jó a humorod, választékosan fejezed ki magad, és látszik, hogy igényes vagy kívül-belül.


Hajrá! :)

2018. aug. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Épp fogakkal is nehéz. :)

Legyél te valakinek az "ajándék lova" és akkor nem fogják a fogadat mustrálni. :D

2018. aug. 30. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha mélyharapásod van, akkor nincs állad.


Nekem is az van, bár nem durva és szerencsére jól is néz ki az arcom kisebb állal.


Simán belemennék a műtétbe, ha férfi lennék, pusztán azért, hogy látszódjon a férfias álkapcsom. Nem csak a fogak miatt.


Ha nagyon nem akarod a műtétet, építse fel a fogakat, 3-4évente pedig, mikor újra lekoptak, építse újra.


Ez egészségügyi mütét lenne, hülyeség, hogy nem akarod megmenteni a tested egy élő részét, ami a táplálkozáshoz szükséges..

2018. aug. 30. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!