Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Olyan fiúk, férfiak, akik még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan fiúk, férfiak, akik még átlagos nőknek sem kell, miért írogatnak luxus nőknek a közösségi oldalakon?

Figyelt kérdés
Nem rólam van szó, de látom, ahogy átlag alatti külsejű pasik, akik a kis átlagos lányoknak sem kellenek, ilyen luxus kaliberű nőknek írogatnak a közöséggi oldalakon, hogy írt privit, írjon vissza és hasonlók... Ők mit gondolnak, hogyan gondolják, hogy van esélyük, mikor pl. az adott nő villák teraszán és 30 milliós autókban pózol?
2018. aug. 17. 14:09
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

Nem tudom miert csinalom.

Remeny.

Remenykedek benne, hogy “o” nem a full top 10/10-es pasikra bukik, hata fontos neki a benso ertek.

De eddig nulla szerencse volt ilyenekkel.

Egyik sem irt vissza.

2018. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

Vannak ilyen ismerőseim, ezzel növelik az önbizalmukat, hogy ezt is meg merték lépni.


Én meg ráírok szökőévente egy számomra szép, más számára átlagos/alatti lányra és elhajt, mint a magzatvizet.

2018. aug. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
1: milyen "benső érték"-et mutat szerinted az ilyen irogatás? :DD
2018. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem azért, mert álmodik a nyomor:)
2018. aug. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Valszeg ugyanazért, miért full gáz nők írnak rá top pasikra a társkeresőkön.
2018. aug. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17%
Ha meg nem írunk rá boldogra, boldogtalanra, akkor az van, hogy "mert nem is próbálkozunk". Itt van, tessék, próbálkozunk. Mondjuk ezek a "luxus nők" pont nem az én műfajom.
2018. aug. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
50%
A magzatvizet nem lehet elhajtani. Max elfolyik, de azt sem lehet irányítani.
2018. aug. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amíg nem tolakodó addig nincs semmi gond. Ismerek olyan srácot aki minden lánnyal flörtöl ... már benne van a vérében. Nem egy adonisz, csupán közvetlenül tudd viccelődni a lányokkal ami már egymagában is nagy előny.
2018. aug. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!