Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akarhat a lány? Keressem még vagy inkább várjam, hogy ő keressen engem?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem egy lánnyal, bejöttem neki, szinte ő kezdeményezett, de idővel több találkozás után nekem is megtetszett. Egy hete próbálom elhívni randira (nem első randi) de állandóan elnapolja valamilyen stressz miatti betegségre hivatkozva...állítólag injekciókat kell beadjanak neki. Természetesen megértettem de a második elnapolás után mondtam neki ha nem akar találkozni akkor nem erőltetem. Erre ő azt mondta, hogy ő is szeretne találkozni és mondta, hogy a legjobb holnapután lenne. Írogatok neki de ő nem erőst válaszol, ő nem ír nekem soha.

Most nem értem mit akar, miért nem mondta, hogy nem szeretne találkozni és kész? Ha pedig még mindig szeretne tőlem valamit akkor miért viselkedik így velem?

Holnaputánig még keressem vagy csak simán várjam, hogy ő keressen engem?


2018. aug. 30. 20:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Keresd ahogy eddig is, én nem keresem a pasit. Abból még jó nem sült ki soha.
2018. aug. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ilyet kitalal, hogy injekciozni kell, csak azert, hogy ne talalkozzon Veled, az elegge cifra kifogas, amin azert agyalni kell, hogy utana megint hihetove valjon a sztori. Szerintem az a korrekt ilyenkor, hogyha eleged van az utana valo koslatasbol, hogy megmondod neki: irjon, ha mar jobban van es tud veled talalkozni! Akkor neked sem lesz kellemetlen es neki sem. Bar mar viszonylag targytalan a kerdes. Azota vegulis talalkoztatok?
2018. szept. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!