Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ilyen bunkó? Akkor keressen mast, nem?

Figyelt kérdés
A barátom allandoan mas lanyokrol beszel, amikor vele vagyok, hogy milyen jol neznek ki. EZZEL AZT akarja nekem mondani, hogy en mar neki nem tetszek..

2018. jan. 24. 10:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%

És kidobtad már? Nem.

Mi a kérdés?

2018. jan. 24. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

Mondjuk ez azért egyszerű kérdés. Mondtad már neki hogy zavar amit csinál? (ha már magától egy kretén) Ha igen változtatott? Gondolom vagy nem is mondtad vagy ha igen egyértelműen leszarta. Ezek után elhagytad? Láthatóan nem.

Hogy a kérdésre is válaszoljak valószínűleg alkalmas vagy arra hogy betömje amid van illetve lehet hogy kedvel amúgy veled lenni mert mint embert bír de a külsőd nem tetszik neki és reméli ha eleget mondja ki tetszik neki majd olyan leszel. Akármelyik is nem értem mit akarsz tőle.

2018. jan. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Ha hagyod hogy alázzon akkor magadra vess.
2018. jan. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%
Oké, nem viselkedik valami korrekt módon. De beszéltetek erről? Tudja, hogy téged ez mennyire zavar? Vagy csak magadban kombinálsz és füstölögsz?
2018. jan. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
6%
ha nem ugy oltozkodnel mint egy ocska ***** akkor lehet nem probalna kompenzalni ilyen dolgokkal,
2018. jan. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

2# és 4#

Komolyan el kell magyarázni egy felnőtt embernek, hogy amit csinál az a másikra nézve sértő és megalázó?

Ne röhögtessetek már!

Nincs miről beszélni.

Kérdező: egyszerűen azért ilyen bunkó veled, mert biztos benne, hogy nem fogod kidobni, tehát megteheti. Vagy ha úgy jobban tetszik: azért viselkedik bunkón, mert egy bunkó.

2018. jan. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Értelemszerűen a normális embereknek nem kell elmagyarázni de én már találkoztam olyannal akinek a pisiléshez is fogni kellett a kis kezét hogy az emberi normákról ne is beszéljünk.

Amúgy meg akár kell mondani akár nem szerintem az nem megoldás hogy kussban füstölgök aztán közlöm vele hogy elhagyom mert egy paraszt és ennyi. Szerintem akkor "jogos" a szakítás ha előtte szóltál hogy Te Pisti ez meg ez a bajom veled. És akkor legalább tudja a paraszt hogy mi a gond és ha akar megpróbálhat változni. Ez a jövőre nézve is hasznosabb mint ha minden párkapcsolatában csendesen tűr a kérdező aztán ha betelik a pohár dobbant. Persze nem tudjuk jelezte e már vagy sem a srácnak hogy mi a baja.

2018. jan. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Repüljön. Minél előbb.
2018. jan. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
66%
Tisztázd vele, hogy ez milyen rosszul esik ( ha már magától nem jön rá), de sok jót nem jelent...ha nem változik, akkor el kell gondolkodni. Úgy általában rendben van egyáltalán a kapcsolatotok? Ezen is gondolkodj el...
2018. jan. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
#6: vedd figyelembe, hogy egyetlen ember végletesen leegyszerűsített és részrehajló leírását olvasod a kérdésekben. A kérdezők nem azt írják le, ami történt, de még csak nem is azt, ami az ő benyomásuk arról, ami történt. Hanem azt írják le, amit szeretnének, hogy a válaszolók higgyenek arról, ami az ő benyomásuk arról, ami történt. Ezek alapján messzemenő következtetéseket levonni butaság és felelőtlenség. Amit biztosan le lehet vonni ezekből, az az, hogy nem kommunikálnak rendesen, nem értik és nem ismerik egymást. Ezért szoktam olyasmiket válaszolni, mint feljebb tettem.
2018. jan. 24. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!