Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 180 centis férfiként gáz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

180 centis férfiként gáz lenne ha 180 centis barátnőm lenne?

Figyelt kérdés

A mostani lány akivel alakul valami, szinte tökéletes külsőre, nagyon szép arca van, szép vékony, fiatal meg minden, csak egy a probléma, túl magas :/ 180 centi, annyi mint én. Tudom, a focisták és sztárok mellett szexi a magas nő, meg a modellfotókon is jól mutatnak (ez a csak is modellkedik), de a való életben nem annyira nyerő. Hétköznapi pároknál az a normális ha a férfi egy fejjel, de legalább 10-15 centivel magasabb a barátnőjénél.

Szerintetek ez nem gáz?



2018. aug. 31. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem. És az sem gáz ha egy 160 centis hapsinak van 180 centis barátnője. Sem ha egy 180 centi magas hapsinak 160 cm magas barátnője.

Egyik sem gáz, csak max az ilyen magamfajta bunkó állatok mondják h gáz magukban, pedig én is tudom józan ésszel amúgy, hogy rohadt mindegy, csak szeretet legyen meg békesség, meg amúgy mindenki azt csinál amit akar. Az emberek bonyolultak :D

2018. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nekem nem, tőlem azt csinálsz amit akarsz.


27N

2018. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

A felfogásod az ultra gáz!

Akkor minek ismerkedsz vele?

2018. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ilyen hülye gyereket...
2018. aug. 31. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
És még a nők büdös felszínes kvák, amiért zavarja őket, ha egy férfi alacsonyabb náluk. Hozom a popcornt...
2018. aug. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
96%
Kéne már csinálni egy 'idióta emberek párkapcsolati problémái' nevü kategóriát. Üdv:egy magas lány.
2018. aug. 31. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

184 vagyok, volt 180 mags barátnőm. Eleinte szokatlan volt hogy nem kell hehajolni egy csókért. De aztán megszoktam. Nagyon jó volt vele minden, csak elszúrtam a kapcsolatot.

Az emberek véleményével meg ne foglalkozz. Szerinted vajna meg timike rosszul alszanak emiatt?

2018. aug. 31. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Besza behu...van elég baj a vilagban,erre egyesek plussz stessz forrást gyártanak maguknak. Magasság nem számít a szerelemben.
2018. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Rég rossz ha ez elgondolkodtat téged h legyen e valami a lánnyal vagy sem. Amúgy meg persze hogy nem "gáz" miért lenne? Senkit sem fog érdekelni az utcán max megjegyzik magukban "hű akkora a lány mint a csávó azta" és ennyi, semmi negatív gondolat mert miért lenne?

Valaki 180 valaki 174 valaki meg 161 cm ez van. Aki ilyen párokra negatívan néz valószínűleg megkeseredett ember akinek valami baja van magával azért néz másokra gyűlölködően.

2018. aug. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tudod, mi a gáz? A megfelelési kényszer! De az nagyon! Ha szeretitek egymást, akkor mit számít, ki milyen magas? Ha meg csak dísznek kell, akkor inkább hagyd, hadd találjon normális pasast magának.
2018. aug. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!