Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pákó még mindig olyan népszerű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pákó még mindig olyan népszerű a csajoknál mint régen?

Figyelt kérdés
Állítólag több ezer numerán van már túl.

2018. aug. 31. 23:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Csak nem Pákó babérjaira akarsz törni? XD
2018. aug. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, a csajok még mindig odaadják neki a didit :D
2018. aug. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Tág vagináknál lehet..nekem a szük jön be
2018. aug. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fel vagyok iratkozva a youtube csatornájára. Szinte naponta rak fel új videókat, de a kutya se nézi.
2018. szept. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Biztos még mindig könnyebben jut szexhez mint egy tipikus gyik-es pasi :D Amúgy okos volt, hogy olyan országba jött, ahol viszonylag kevés a néger, és könnyűvérűek a nők ha egzotikus pasit látnak. Ha pl. az USA-ba ment volna, ahol rohadtul nem egzotikus egy néger, főleg nem egy ilyen kis nyomi törpe néger, akkor lehet, hogy ott szüzen halna meg.
2018. szept. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Xddd
2018. szept. 1. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
28%
Roma fiuk is elég egzotikusak xd
2018. szept. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
56%
Tévedsz, a romák nem egzotikusak Magyarországon, és nem is úsznak a nők szeretetében. Kimondottan lenézi őket mindenki.
2018. szept. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért, népszerű volt valaha? Komolyan kérdezem, mert nem tudom. Az aktuális celebek közt is azt látom, hogy minden a pénzen múlik. Ott az az ogrefejű Berki, annak is már kb. 4. menyasszonya van. Nyilván nem a kinézete vagy az intelligenciája miatt :D
2018. szept. 1. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
63%

Hogy a romákat utálják a nők? Azért ilyent ne mondjál. Mert sok magyar nő jött már össze roma pasival.

Nekem roma család az egyik szomszédom, kiskoromba haverok voltunk, csak aztán belekeveredett olyan társaságokba, amibe engem köszönöm, de nem is vitt bele, meg nem is kellett volna.

Ő is magyar lánnyal jött össze, elég fiatalon.

Ma már gyerekük van.

De hallottam már több embertől is, hogy roma a párja.

Meg volt a csajnak roma párja.

2018. szept. 1. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!