Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan fontos a testmagas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan fontos a testmagasság kérdése? Főleg a férfiak esetében. Sokaknak miért nem tetszenek a magas nők? Vagy nők nektek miért nem tetszenek az alacsonyabb férfiak?

Figyelt kérdés
A testmagasság eltérő. Valaki alacsony, van aki magasabb lett. Ez csupán a gének játéka. Miért kell bántani valakit a magassága miatt? Ez az, amin nem tud változtatni. Hízhat, fogyhat, edzhet a magassága ugyanannyi marad:D

2018. szept. 2. 08:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Mindenkinek más fontos. Egy tegnapi kérdezőnek a lábujjak formája.....
2018. szept. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%
Nekem nem kell frusztrált társ, tökmindegy, hogy a magassága miatt vagy más miatt frusztrált, ha kiderül, én le is állok az ismerkedéssel, még akkor is, ha tetszik. A szomszédságomban él egy párocska, a férfi alacsony, és jól megvannak, de sose hallottam még a magassága miatt nyafogni. Mondjuk tegyük hozzá, hogy kevés kifejezetten alacsony férfit ismerek, tehát azért a legtöbb minimum középmagas. Ja, és sokan hisztiznek már azon is, hogy 170 meg 175 centisen alacsonynak érzik magukat, hát ez meg nevetséges, az ilyen vegyen szemüveget...
2018. szept. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Nekem azért nem tetszenek igazán az alacsony lányok, mert én elég magas vagyok, és mindig szóvá tették ha nagy a magasságkülönbség, ha egy alacsonyabb ember mellett álltam, emiatt feszélyezve érzem magam. A magas lányok jobban tetszenek még ezt leszámítva is.


26F

2018. szept. 2. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
56%
Magas nők tetszenek általában.
2018. szept. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
24%
Nem vagyunk egyformák. Nekem számít a magasság, barátnőm meg pl kifejezetten az alacsony pasikat kedveli.
2018. szept. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
19%

Azért mert szerintem hülyén nézne ki, ha 172 centisen lenne egy 165 centis pasim. Nekik ott vannak a 160-as nők. Nem értem, mit kell ezen problémázni.

Engem egyébként nem zavar, hogy “magas” vagyok (bár szerintem ez átlagos), még akkor se, hogyha a barátaim ezzel szórakoznak. Felfogás kérdése.

18/L

2018. szept. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
Mert a nők ösztönlények, az ösztöneik alapján pedig a magas férfiakhoz vonzódnak.
2018. szept. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
35%

Hogy kapj egy normális választ is, mert látom itt az értelmi morál megint megvan... :D


Azért, mert az ilyen embereknek a külső a fontos. Hogy barna haja legyen, barna szeme, legyen pontosan 182 centi és 23 mili, meg ilyenek. Az sem zavar senkit, ha amúgy egy emberi hulladék, stb. Ha szeretsz valakit, tökmindegy, hogy néz ki. Tökmindegy.

2018. szept. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
68%
Ez jó, a lányok a magas férfiakhoz vonzódnak! 😂 Én 197 centi vagyok és átlagos testalkatú, még is telibeszarják a fejem és ocsmánynak hívnak! Erről ennyit!
2018. szept. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%
Önmagában a testmagasság igazából nem elegendő szempont, és könnyen borulhat a dolog. Önmagában a húsragu sem lesz bolognai, spagetti és sajt nélkül. :-)
2018. szept. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!