Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol tudnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hol tudnék egy rendes lányt megismerni?

Figyelt kérdés

Kb fél éve kezdett el igazán zavarni az, hogy magányos vagyok. Tudom hogy élőben kéne próbálkoznom, de nem járok olyan helyekre ahol ismerkedni lehetne, meg nem is tudnék csak úgy odmenni egy lányhoz. Ezért az interneten próbálkozom. Több lánnyal is irogattam már akkikel megtaláluk a közös hangot, és szimpatikusok is voltunk egymásnak, és volt kettő is akivel találkozást is terveztünk. És egyszer csak mindkettő eltűnt és nem írt többet.

Élőben kéne próbálkoznom szerintetek is?

Hol tudnék valami normális lányt megismerni? Nem járok szórakozni, és nem vagyok beszédes, emiatt ismerkedni sem tudok könnyen sajnos:/


Köszönöm előre is a segítséget!:)

22F


2018. szept. 2. 20:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A puszta egyedüllétet sima baráti kapcsolatokkal is ugyanolyan hatásfokkal lehet enyhíteni.
2018. szept. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

A rendes lányok huszonévesen már jócskán elkeltek, Kérdező, és kilométeres a sor előttük. Reálisan úgy 2400 környékén kerülnél a közelükbe...

Minden normális férfinak olyan kell. Mit gondolsz, felszínes vagy pénzvadász nőből miért van sok szingli? Mert a lőtéri kutyának se kellenek.

2018. szept. 2. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!