Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy kell jól felkészülni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell jól felkészülni a csajozásra ha mondjuk buliba mész, azon kívül hogy magaddal viszed szinte minden értéktárgyadat, a legjobb ruhádban mész, tisztálkodsz, illatosítasz?

Figyelt kérdés
2018. szept. 3. 11:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
30%
Ájfon nélkül esélytelen vagy...
2018. szept. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
52%
Te igazi vesztes vagy mar bocsanat,nike cipo sima farmer sima polo vagy inggel is becsajozok barmelyik bulin a flow a lenyeg :)
2018. szept. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%

Elképzelem, ahogy a lapostévével vereted a dizsiben :'D

Tuti siker!

2018. szept. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Nem árt a buli előtti években tenni azért, hogy emberileg értékes legyél.
2018. szept. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 acelsziv ***** válasza:
91%

3 Én tovább mennék. Ott van mögötte a cigánytaliga rajta ágy, asztal, hűtő stb :D :D Ha már "minden értéktárgy" :D :D

Ecsém te se nagyon fogsz szaporodni amivel nincs is baj.

2018. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
93%
Ha a csajozás nem is jönne össze, legalább jól kirabolnak...
2018. szept. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
94%

Amúgy viccet félretéve, csak én vagyok fura, hogy inkább minél kevesebb értékes holmit viszek magammal szórakozóhelyre? Van egy "butafonom" külön ezekre az alkalmakra, inkább viszem azt az okostelefon helyett, karórát inkább otthon hagyom, cipőt olyat veszek, amit nem sajnálok ha megtaposnak (szóval jó küllemű, de olcsó darabot választok) stb...

Miért akarná bárki, hogy az értékes vagyontárgyai eltűnjenek vagy leamortizálódjanak??

2018. szept. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy ilyen kirabolós helyen laktok, hogy buli után késsel ki próbálnak falkában rabolni, mert elővettél egy okostelefont. A csajozós értéktárgyról ha a TV jut az eszetekbe az gáz. Elég "furcsa" válaszolókat kaptam.
2018. szept. 3. 12:34
 9/24 A kérdező kommentje:

Jóhát kettes a tied egy tipikus gáz, szemét szépfiúbeszéd. Érthető, hogy melletted nem maradt meg hosszútávon senki. :D


"Nem árt a buli előtti években tenni azért, hogy emberileg értékes legyél."


És ennek mik a lépései?

2018. szept. 3. 12:40
 10/24 anonim ***** válasza:
79%

#8

Nem kell "kirabolós helyen" lakni ahhoz, hogy összeakadj 1 barommal, akinek megtetszik valamelyik cuccod.

2018. szept. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!