Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van olyan aki Tinderen beszélg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki Tinderen beszélgetett már helyes sráccal/szép lánnyal aki amúgy normális is? 23/F

Figyelt kérdés
Nekem 2 sima képem van kint, az alakomról nincs. A fejemről és a felső részeimről van. Egzisztenciát mutató képek, meg külföldi tájas képek direkt nincsenek. Normálisan nézek ki szerintem, olyan 10/7-es arc biztosan. Mégse matchelek egy normálisabban kinéző lánnyal sem. Tippek?

#kép #Tinder #nyilvánénvagyokaronda #hiábavagyoknormális #sosemapénzszámít
2018. aug. 30. 20:21
 1/7 A kérdező kommentje:
Úgy érzem hogy a max 10/5-ig válogathatnék azaz az átlagos lányokból akik az alakjukra sem vigyáznak kimondottan. Én eddzek is ráadásul, sportos alakom van de egész biztos vagyok abban hogy velem hasonló ,, kaliberű " lány szemében egy darab sz*r vagyok.
2018. aug. 30. 20:26
 2/7 anonim válasza:

Helyes\szép?


A szépség relativ,mindenkinek más az..

2018. aug. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha plázacicát szeretnél, akkor legyél “pláza fiú”

Egyébként sokat számít a kép, mivel azt nézi meg rólad először. Ha nem előnyösek a képek és nem fogják meg az első pár pillanatban azt, aki nézi, inkább nem fogja tovább lesni.

Szerintem ha jól nézel ki(legalábbis én ezt szűrtem le) kitehetnél egy képet, ami ezt sejteti/mutatja annak aki megtalál téged.

És az előzőnek igaza van. A szépség abszolút ralativ fogalom

2018. aug. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

En azt nezem,hogy 24 ev alatti sportolo legyen. Sportolasrol legyen kepe kinnt. Legyen divatos frizuraja. Ha cigizik kizaro ok. A kocsi mellett pozolo kep taszit.

N/25

2018. aug. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok: babaarca legyen. Vekony szalkas ,lapos izomzat. En is napi szinten sportolok. Igy fair.
2018. aug. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tűt a szénakazalban szindróma...
2018. aug. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóval babaarcú legyen, sportoló legyen. Akkor azt hiszem azok vannak fent Tinderek a lányok közül akiknek ritka magas elvárásaik vannak a férfival szemben. De hogyha ők is sportolók és magukhoz mérten keresnének ilyen férfit akkor még aláírom esetleg hogy oké. Bár én azt mondom hogy ha a lány is kellő intelligencia szinttel rendelkezik akkor magának próbálja kiépíteni az egzisztenciát mert azért ő dolgozik meg így értékelni fogja. Ha beleül a jóba azt nem fogja értékelni sosem igazán.
2018. aug. 31. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!