Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jobb egy fiatal lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jobb egy fiatal lánnyal kavarni idősebb (35-40) pasiként?

Figyelt kérdés

Én 30 leszek lassan, és a barátnőm idősebb, mint én.


Volt neki egy vele egyidős pasi, de az elhagyta egy 20 évesért.


Láttuk őket, a kislány a 20 éves kislányokhoz méltó világtalan vigyorgással viritott, nagyon örült, hogy menő pasija van.


Én is ismerem ezt a világtalan vigyorgást, de én hányok az ilyen világtalan kislányoktól, sokat kirúgtam már, nem bírom :(


Nem lehet rájuk számítani semmiben, azt hiszik, hogy majd a pasi megoldja az ő életüket is. Felelősségvállalás NULLA, követelőzés pedig maximális.


És nagyon sok pasit megfognak gyerekvállalással az ilyen nők és onnantól nincs megállás. A gyerekre hivatkozva évekig (vagy sosem) mennek vissza dolgozni, a gyerek már régen ovodás vagy iskolás, de a drágalátos 20on pár éves feleség csak otthon ül. Mert ugyanis házimunka és főzés SEM izlik neki, ugyhogy sokszor bejárónő van, és étteremből kajálnak.


De valamiért megéri ez a pasiknak, de miért? Megéri havonta több százezret, vagy millió feletti összeget odaadni a nőnek, és mit is kap cserébe? Elégedetlenkedést, követelőzést? A világról nem sokat tudnak ezek a nők, akkor mégis mi hasznuk?


Lehet velük szexelni? Meddig is? Ameddig el nem hagyja magát, mert semmit nem tesz az egészségéért, mert majd a drága kozmetikumok meg jobb esetekben a plasztika és a kondis koksz megoldja?


Aki jobban érzi magát egy társként viselkedő nő mellett, az már selejt?


2018. szept. 5. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Savanyú a szőlő?
2018. szept. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
egyátalán nem, csak fáj hogy hülyének néznek, mert nem illeszkedek be és nem azt csinálom, amit mások (nyilván ők nem megfontolásból cselekednek, hanem csak ösztönből)
2018. szept. 5. 20:24
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Kissé szűk a szókincsed.
2018. szept. 5. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

hú most aztán nagyon megsértettél...


szerencsére az élet engem igazol és fizetnek azért hogy szövegeket irjak.

2018. szept. 5. 20:29
 5/10 anonim ***** válasza:
49%
Kilépett a lábadra?
2018. szept. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
80%
"És nagyon sok pasit megfognak gyerekvállalással az ilyen nők" - na, ezen jót nevettem. :) Max a te fajtádat lehet egy becsúszott gyerekkel megfogni. A nálad picivel is értelmesebbek vagy gumit húznak, vagy közös döntés eredményeként vàllalnak közösen közös gyereket.
2018. szept. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

hat en azt mondom, mindenki megtalalja, ami neki valo. par ember azon tul nem tud gondolkodni, hogy "hu, fiatal test es lehet vele menozni is". nyilvan egy 40eves ferfi nem tud mirol beszelgetni egy atlagos 20eves csajszival, meg nekem is tul gyerekesek, pedig en csak par evvel vagyok idosebb. a masik, hogy teljesen mas eletszakaszban vannak, az egyiknek mar kiepitett karrierje van, a masik meg egyetemre jar vagy epp dolgozni kezdett. egyszeruen a szakadek nagy es ritka esetekben athidalhato. nyilvan a legtobb ilyen kapcsolat csak testisegrol szol.

ne foglalkozz az ilyen emberekkel. egy fiatal test nem ad mely boldogsagot a lelkednek. egy hozzadpasszolo lelek igen. egy ido utan majd erzik ok is, hogy ez ures, nem kielegito.

2018. szept. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
54%
Te beteg vagy!
2018. szept. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A normálisabb 35-40 éves férfiak (ismétlem, nem pasik, hanem férfiak) pont azt mondják, hogy nem annyira jó fiatal lánnyal "kavarni".
2018. szept. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

annyira nem is elrugaszkodott a valóságtól.jó kérdés.

én egy sima étteremben dolgozom és itt is vannak ám

ilyen nők - nem lányok már.

bár nem otthon maradtak de gyerek miatt csak 4 / 6 órába

dolgoztak és maradtak is abba,mert a papucs férjük eltartja őket ők meg elvannak kényelmesen.hozzátenném egyeltalán nem tartom

egészségesnek sem a 12 sem a 8 órás munkát,de mindenki ezt vállalja.


amiket leírtál az embereknek szerintem nem a korral van inkább a

bajuk hanem a pénzzel.ez nem egy átlag dolgozó család.

csak a gazdagok tehetik meg.és ha megteszi hát ő dolga.

de ha egy nőt eltartanak,ott belefér ám hogy a pasi félreqr néha

vagy ha nem tetszik akkor mehet a csaj is keccsölni.

így megy ez.


döntse el mindenki hogy ribacot tart vagy érzelmi / szellemi

kapcsit.


de mivel mindenki tudja hogy azt nehéz találni van létjogosultsága

az első verziónak is. :)

2018. szept. 9. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!