Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tetszik egy lány, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy lány, aki sajnos foglalt. Megpróbáltam kiverni a fejemből, mégis sokat chatelünk, és nagyon bejön. Születésnapom is írt, nem Facebook falra, hanem Messengerben. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2018. szept. 6. 11:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Ne chateljetek többet. Mondd meg neki, hogy a barátság nem opció nálad, de mivel több nem lehet, inkább hagyjátok egymást.
2018. szept. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Megkérdezem tőle, hogy hova jár bulizni, el is mondta... Nem kezdtem ki még foglalt nővel, de Ő nagyon bejön. Talán én is neki. Nem tudok dönteni, mert hajlamos vagyok beleképzelni bizonyos dolgokat abba, ami nem úgy van. Együtt él a pasijával.
2018. szept. 6. 11:37
 3/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha már együtt is el a pasival, akkor már tuti vevő lenne egy kis kalandra.

Itt az a gáz, hogy belezúgtál, szal nem éppen a vonzó oldalad mutatod.

2018. szept. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Akkor mit lehet tenni? Felejtsem el... Pont ez a gond, egyre jobban bejön, és ha találkozni akarok vele, nem mond semmit. Igent, és nemet sem...
2018. szept. 6. 11:42
 5/14 A kérdező kommentje:
Hogyan lehetnék vonzóbb?
2018. szept. 6. 11:42
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki tetszik, hajlamos vagy belelátni olyan jeleket a dologba, amik valójában nincsenek. Attól, hogy szoktatok chatelni, nem veled fekszik le este egy ágyba, hanem az élettársa dugja meg. Inkább keress egy olyan nőt, akinek tényleg te kellesz.
2018. szept. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
17%
Ha a lányt nem tudod kiverni a fejedből, verd ki! ;)
2018. szept. 6. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd békén.

Ne chatelj vele többet, ha kell, tiltsd le.

2018. szept. 6. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%
Azért nem mond nemet, mert nem akarja elveszíteni a már bejáratott egopumpáját. Igent meg azért nem, mert szarba sem vesz. :)
2018. szept. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
82%

Ez a lány foglalt. Barátságán kivüól nem tud mit nyujtani neked. Neked kell eldöntened, hogy mennyire értékes a személye számodra, hogy ezt így elfogadod, vagy nem fogadod, de akkor lezársz minden utat ami felé vinne téged.


Szóval az a lényeg: hogy számodra mennyire értékes a személye.

2018. szept. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!