Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek próbálkozik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akit nagyon kedvelek. Barátok vagyunk, múltkor mesélte, hogy az osztályába jött egy lány onnan ahonnan én származom, de nem olyan vicces és vonzó mint én.


Egyszer úgy volt, hogy alakul köztünk valami, de nagyon erősködtem mindent gyorsan akartam, és szerintem megijesztettem, nem lett belőle semmi. Viszont most közelebb kerültünk újra egymáshoz jobban mint előtte (beszéltem neki a múltamról stb), próbál segíteni meg nagyon figyelmes lett egy ideje. Keres, meg érdeklődő.


Nem merem megkérdezni, hogy hányadán állunk, nekem utoljára mikor találkoztunk volt barátom ( bár vele szakítottam, mert rájöttem, hogy nem fog működni nem vagyok szerelmes, az idejét pedig nem akarom rabolni). Neki pedig akit szeretek mondta utána, miután mondtam, hogy van barátom, hogy nincs senkije, de egy lánnyal csókolózott, és talán rányomul. Utána én mondtam neki, hogy lehet szakítok a párommal, erre ő nagyon rosszul érezte magát. Gondoljam át stb. Végül én szakítottam, de belőle is elegem lett, és mondtam neki, hogy legyen boldog valami lánnyal, akivel akar.


Erre nem reagált, de azóta nagyon a kedvemben próbál járni.


26L


2018. szept. 7. 11:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezhetek? Nem tolakodás, vagy kötekedés, de mennyi idős a srác, hogy "osztályról" beszélsz? A leírásod alapján inkább látszik ez egy gimis esetnek, mint már felnőtt, érett emberek viszonyának.
2018. szept. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Egyetemista, kedves kérdező. :) Jaaj, de hagyjuk már ezt a gimis/ tini eset lekezelő leírást. Halottam már 30 évestől is olyan szerelmi eseteket, amiket még a tinik is megirigyelnének.
2018. szept. 7. 11:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül sem akartam lekezelő lenni, elnézést. De beláthatod, hogy nem volt túl érett a viselkedésed, sem amikor elsietted, sem amikor elküldted. Könnyen lehet, hogy ő próbálkozna, de ha én szeretnék valamit egy lánytól, akkor csak azért mert ő sietteti a dolgokat, nem futamodom, vagy ijedek meg, inkább csak lassítok. A kiborulásod viszont egy fokkal súlyosabb, mivel azt gondolhatja, hogy te a magánéletben egy hirtelen haragú, hisztis lány vagy. (nem mondom, hogy úgy van). Pontosan mit takar az, hogy mindent gyorsan akartál, és mit reagált arra, mikor azt mondtad legyen boldog más lánnyal?
2018. szept. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
62%
Apám ilyenkor mindig azt mondta nekem, "kicsim , el kell dönteni, hogy jövünk vagy megyünk..." Neked is ezt tanácsolom, és hamar megoldódik.
2018. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
75%

Főiskolán/Egyetemen már nem osztálynak hívjuk, osztályfőnök sincs, mint gimnáziumba.

Csoportok vannak, illetve csoportfelelősök.

Először azt hittem hogy tanár az ismerősöd.

2018. szept. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!