Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A többi nőnél tényleg állandóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A többi nőnél tényleg állandóan próbálkozik több férfi is?

Figyelt kérdés
Nem csak a szépeknél, hanem még az átlagosaknál és átlag alattiaknál is? Vagy ez csak itteni legenda?
2018. aug. 31. 13:17
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
75%

utóbbi..szerencse

2xF

2018. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam szoktak próbálkozni, igen. Állandóan?? Hát van egy-két ügyeletes, meg néha egy pl. az orvosi rendelő várójában, ilyesmik..Nem vagyok egy Magyarország Szépe, de azért átlagosan szép vagyok.
2018. aug. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
96%

Próbálkoznak, de nem mondanám, hogy ez a személyemnek szól.

Sokkal inkább a puncimnak, ami elég rosszul esik, pedig nem vagyok csúnya.

2018. aug. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%

Azok próbálkoznak nálam is, akik kb. mindenkinél, aki ülve pisil. Ugyanaz a 8-10 kanos pasi udvarol egyszerre, mindenkinek, egy kb. 800 fős multinál. Mindig épp azt fűzik, aki a közelben van, és egyszerűen nem èrtik, hogy "nem".

Rajtuk kívül kb. két próbálkozó van èvente, ami bőven sok, hisz évek óta házas vagyok, nem ismerkedek.

2018. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Én átlagos vagyok, nálam nem próbálkozik senki, nagyon ritkán egy-egy srác szex miatt. Ezt nem nevezem nagy érdemnek. Az elmúlt kb 5 évben egy kezemen meg tudnám számolni a komoly érdeklődők számát (egy kolléga volt, egy edzésről, egy közös ismerősön keresztül, de tényleg ennyi...)


27N

2018. aug. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
39%

Kérdezz meg bárkit, aki fenn van társkeresőn, hogy heti hány levelet kap. Az átlagos, átlag alatti lányt kérdezd értelemszerűen, ne a topmodell cicimacákat.

Meg fogsz lepődni...

2018. aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
A való életben kevesen, de ha egy lány felregisztrál egy társkeresőre, akkor nyilván sokkal-sokkal többen, mivel egyértelmű, hogy mit szeretne, az életben viszont a legtöbb férfi nem tudja venni a jeleket, se az igent, se a nemet, így kevesen mernek leszólítani egy nőt.
2018. aug. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
62%

Nálam nem.

A páromon kívül akik férfiak és szóba állnak velem:

- apám

- párom apja

- párom legjobb barátja, aki aszexuális

- a másodunokatesóm / legjobb barátom

Más férfiakkal nem is nagyon kerülök kapcsolatba, ők se kezdeményeznek, én se, békében elvagyunk egymás nélkül.

Igazából én örülök ennek, nem szeretem a túlzott figyelmet.


Persze lehet, hogy ha regisztrálnék társkeresőre, akkor páran megpróbálnának megb..ni. :D


N (szerintem átlagos)

2018. aug. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Egyedülálló pasi vagyok! Ha szabad ide írnom. Társkeresős úgy igaz ahogy mondják. Ha kitesz valaki egy árút a piacra akkor jó hogy van rá kereslet.

Aztán facebookon ki lehet tenni,kapcsolati státuszt. Aki kiírja egyedűlálló az is félig olyan mint a társkereső.De ehhez nevet kell tudni.

Utcán nyilvános helyen én azt feltételezem a legtöbb nőről,hogy foglalt. Valaki nagyon megtetszik,vagy úgy adja a helyzet,akkor leszólítom de kb 100ból 1et.

Ha már itt vagyunk beszéljünk erről az oldalról. Szimpatikus válaszadó hölgyekre nagyon néha ráírok. Vagy olyat kommentelek,hogy legyen a labda félig feldobva. De itt is kb 100ból 1az arány.

2018. aug. 31. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálam nem. A főnököm az egyetlen, de egyrészt ő csak dugni akar, másrészt meg van barátnője... Amúgy tényleg senki, még az építőipari munkások se. :D
2018. aug. 31. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!