Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18 vagyok, és úgy érzem, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 vagyok, és úgy érzem, hogy sok időm már nincs a halálomig, érdemes barátnőt keresni?

Figyelt kérdés
Valahogy mintha érezném... Gyengébb, fáradékonyabb, lassabb vagyok mint 16-17 évesen...
2018. szept. 7. 16:24
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az idő miatt vagy ilyen, én is fáradt vagyok
2018. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Takarodj pszichológushoz, de előbb menj el a temetkezési vállalkozáshoz, és vedd meg a sírhelyed, hisz lehet, hogy már az estét se fogod megélni!


Az ilyen tizenéves h..lyéket egyszer be kéne zárni egy pszichiátriára.

Csak sajnálni tudlak titeket.

És itt panaszkodnak egyes felnőttek, hogy a diákok túlterheltek, mert annyit kell tanulni.

A francokat!

2018. szept. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Akkor ez most poén akart lenni?
2018. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Már dolgozom, nem diák vagyok. Ez nem poém, így érzem.
2018. szept. 7. 16:41
 5/12 anonim ***** válasza:
Én évek óta így érzek, nincs neked olyan szerencséd hogy meghalj nyugi.
2018. szept. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha csak abból indulsz ki, hogy gyengébb, fáradékonyabb vagy mint szoktál, akkor nem hiszem, hogy meg fogsz halni. Lesz ez még így és rosszabb is.


Ha viszont aggasztóan rosszabb a helyzet. Mint pl a terhes nőknél szokott lenni, hogy végig alusszák a napot, akkor érdemes elmenni egy vizsgálatra. A nyár végi levertségtől kezdve bármi probléma lehet. pl vitamin hiány, mozgás hiány... amit nagyon egyszerű orvosolni. De ha depresszió azt is lehet kezelni és eredményesen.


Nincs olyan szerencséd, hogy ilyen könnyen meghalj!

2018. szept. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze... de kezdj ezzel a szanalmasdagoddal valamit :)
2018. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azt nem írtad, hogy hány kilót fogytál/híztál azóta. Illetve azt sem, hogy mennyiben változott az életviteled a mozgás, szabadidő és iskola/munka egyéb terén.

Azért a végelgyengülés nem jön ilyen hirtelen, pláne nem ilyen korán. :)

2018. szept. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ha feldobod hamarosan, minek barátnő? Azzal csak tönkretennéd lelkileg, ha mellette halnál meg...
2018. szept. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Áh, te már tartós tejet se vegyél.
2018. szept. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!