Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyire jellemző ez a férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző ez a férfiakra és nőkre amikor szingli?

Figyelt kérdés

Egy férfi amikor szingli akkor nem érzi jól magát állandóan próbálkozik ismerkedik különböző helyekre felmegy társkeresőkre stb , és csak próbálkozik, mert nagyon nehéz neki egyedül ....


Ezzel szemben a nők jól érzik magukat mikor szinglik, úgy vannak vele hogy majd jön amikor jön a fiú addig jól elvan egyedül, éli csajos életét, élvezi hogy a fiúk próbálkoznak nála, felmegy társkeresőkre csak azért, hogy élvezze a levelek tömkelegét


2018. szept. 7. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
17%
és a (nők)bacnak,persze dugiba,ezért érzik jól magukat
2018. szept. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%
Ja... hát persze... Szeretném én is már látni a hódolóim tömegét...
2018. szept. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
31%
2: vannak is, csak levegőnek nézed őket.
2018. szept. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
2%

Egy. Egyetlen olyan nőt sem ismerek, akiben két hét elteltével az utolsó kukac után ne dugattyúzott volna egy következő virsli. A nők két hetet nem bírnak kuki nélkül, mert ők annyira "élvezik" a független, egyedülálló státuszukat, meg annyira nem kívánnak az életükbe egyetlen férfit sem, ja, na persze... ellenben rengeteg olyan férfi létezik, akik évek óta nem voltak nővel.

Kettő. Az átlagférfi próbálkozhat, talán huszadik alkalommal vért izzadva sikerül is felszednie valakit, viszont egy nőnek bőven elég kilépnie a lépcsőházból az utcára és random rámosolyogni valakire.

Lehet fikázni, kinek van könnyebb dolga...

2018. szept. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem éri meg általánosítani. Van ilyen is meg olyan is.
2018. szept. 7. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
8%
Egy szingli nő pontosan egy sms-re (vagy FB üzenetre, hívásra) van a dugástól. Nemhogy nekik szórakozás a társkeresés, mert csak hagyniuk kell, hogy a férfiak izzadjanak értük, de emellett akkor szexelnek, amikor csak akarnak.
2018. szept. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
37%

Rám nem igaz. Én szingli férfi vagyok, tökéletesen jól érzem magam, az ismerkedést magasról toccsanósan szarom le, társkeresők értelmetlen időpocsékolásra jók, teszem amit akarok, senkihez nem kell alkalmazkodnom, élvezem a szabadságot.

Próbálkozzon a nőknél, akinek páros számú édesanyja van, alapszinten se lehet megbízni bennük. :/

2018. szept. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Istenem:))))


Te most egy átlagos/ronda pasiról vs. szép, csinos nõrõl beszélsz, nem?? Mert ugye nem minden nõre igaz, hogy folyton próbálkoznak náluk a fiúk, meg nem minden férfi ilyen kétségbeesett, mint az általad példázott egyén, csak a “lúzer típusok. (de ez a típus megvan nõben is). Értelmetlen általánosítás.

2018. szept. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%
#3 Te miféle mesevilágban élsz? Lehet, hogy a legtöbb nõvel kikezdenek, flörtölnek, de ritka az, hogy valakinek “hódolói” legyenek, az olyan inkább az átlagos felüli nõkre jellemzõ, miért hódolna valaki egy átlagos/ronda nõnek?
2018. szept. 8. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyre inkább fordítva van...

Egyre több férfi jön rá, hogy a párkapcsolat és a nők feleannyit nem érnek, amennyit kínlódni kell velük, és inkább azzal foglalkoznak, amit élveznek is (foci, videójátékok stb.), ha meg nő kell, felmennek rosszlanyok.hu-ra, választanak egyet, megtöcskölik és kész.

A nők ezzel szemben egyre türelmetlenebbek ahogy közeledik a harmadik X, félnek hogy egyedül maradnak, nem lesz kivel családot alapítani, aztán majd egy rakat macskával öregednek meg...

Az a viselkedésforma, hogy felregisztrál társkeresőre csak a körberajongásért, abból ered, hogy sokkal több a férfi mint a nő, egy nőre bőven jut 5-6 pasas is (társkeresőkön akár 10-20 is), ő meg válogat mint úri tyúk a kendermagban. Ez a mai tendencia.

Nem kellett Józsika a 8.a-ban, aki mindig csokit vett neki reggelente. Később nem kellett a gimiben Pista, mert rendes ugyan, de olyan X-lába van! Egyetemen a gólyatáborban a srác...ő is aranyos volt, de olyan ronda nyakszakálla volt. Aztán voltak egyetemi évfolyamtársak....de jajj, béna a hajuk, ronda a pattanás az állukon, nincs saját kecójuk, nincs autójuk. A társkeresős pasik...az egyiknek nagy az orra, a másik kisebbségi, a harmadik görbehátú. A munkahelyen a portás srác.... dehát mit szólna anyám, háromszor annyit keresek mint ő. Jé, a kutya meg a mája, elmúltam 30, még mindig egyedül vagyok... ki érti ezt. Én nem kellettem senkinek.

Ez ma Magyarország.


Lehet engem is lepontozni az ostobáknak, szeretem látni ha igazam van, beismerni úgyse fogjátok még saját magatoknak se, mert az ugye derogál...

2019. szept. 20. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!