Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tartós kapcsolatot keresünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tartós kapcsolatot keresünk, akkor a túlzottan szexmániás nőket tényleg jobb elkerülni?

Figyelt kérdés
Írták itt, hogy ők inkább csak szexkapcsolatra jók, meg hogy valakinek ilyen barátnője volt, aztán a végén már megundorodott tőle, mert mindig szexelni akart a nő, viagrát kellett venni titokban, hogy tartsa a tempót, stb...
2018. szept. 8. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
80%

Én pont, hogy magas szexuális étvággyal rendelkezek és eddig minden partneremnél több szexre vágytam.


Szerintem akkor jó, ha az igények klappolnak. Ha nem, valaki megsínyli.


Szerintem amíg a nő szexmániája csak rám korlátozódik, én nem ellenkezek... :) Akkor kezdődnek a bajok, mikor kifelé is kacsintgat.


Ha kevés vagy egy ilyen nőhöz, keress visszafogottabbat. De a választásod nem általános érvényű és nem igaz mindenkire.

2018. szept. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Kérdés az, hogy te hogyan is képzelsz el egy kapcsolatot.


Pl. Volt olyan szexmániás barátom, aki szóvá tette, hogy õt zavarná, hogy én nem vagyok olyan, mint õ, túl sokat várna tõlem, amire én nem lennék nyitott.


Aki általában tudja magáról, hogy mit vár el egy kapcsolattól és elképzelhetetlennek tartja, hogy egy szexmániás embertel egyezzen az érték rendjük, annál elég egyértelmū a válasz.

2018. szept. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

A gond ott szokott lenni, hogy a szexet nagyon szerető nőknek jellemzően igen meredek múltjuk van, ami önmagában visszataszító a férfiak többsége számára. Egy férfi sem szeretne 150-dik férfi lenni egy nő életében.


Nincs azzal semmi baj, ha egy nő sokat szeret szexelni állandó partnerével, hanem ha fűvel-fával lefekszik. Ott általában valami mentális zavar szokott a háttérben lenni, az effajta nőnek rendszerint komoly, kezeletlen személyiségzavara van.


Jó dolog, ha a nőd nagyon akar szexelni, csak tudni kell, hogy ennek mi az ára.

2018. szept. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

Én meglehetősen szexmániás vagyok, eddig még nem igazán volt olyan párkapcsolatom, ahol azt mondtam volna, hogy a szex "elég", ne adj' isten már "túl sok", de ettől még nem érzem magam alkalmatlannak tartós kapcsolatra. Nem vagyok ösztönállat, attól még mert szeretek szerelmeskedni, nyilvánvalóan szeretek orgazmust átélni, attól még nem feltétlenül ez az egyetlen dolog, ami örömet tud nekem okozni és ami az egyetlen szükséges feltétele annak, hogy együtt maradjak valakivel. A férjemmel átlagosan kétnaponta van egy együttlétünk, ez azt mondom, hogy teljesen rendben van, ennyivel még együtt tudok élni, még ha úgy is érzem, hogy naponta akár többször is menne nekem a dolog. Eddig még sosem csaltam meg senkit (max érzelmi szinten, de amikor már valaki másba voltam szerelmes az aktuális párom mellett, akkor annak a kapcsolatnak igen hamar véget vetettem), és néhány félresikerült ismerkedést leszámítva nem mondhatnám, hogy fűvel-fával keféltem össze-vissza, mert bár nem okoz különösebben nehézséget kielégíteni engem, azért ez nem meg bárkivel. Jobb az, ha összeszokott párként, ismerve egymás igényeit szexelünk, mintha minden nap mással bújnék ágyba. Lehet, hogy a mennyiség több lenne, de gyanítom, hogy kielégületlenebb lennék, mint egyébként.

A nimfománia az más kérdés, az már egy betegség, de normális keretek között szerintem önmagában az, hogy valaki nagy igényű még nem feltétlenül teszi alkalmatlanná tartós párkapcsolatra.

Viszont tény, az a legjobb ha a kérdésben passzolnak a felek. Ha te hetente 1-2x akarsz szexelni, akkor valószínűleg nem érdemes hozzám hasonlóval ismerkedned, mert az önmagában borítékolja a feszültséget és a kapcsolat végét.

2018. szept. 8. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

*Ha tartós kapcsolatot keresünk, akkor a túlzottan szexmániás nőket tényleg jobb elkerülni?


Igen, ha nem akarsz 600 db agancsot a fejedre.És állandóan rohangálni a bőrgyógyászatra, hogy kezeljék ki amit a nődtől kaptál.Pár gomba, vírus és egyebek.

2018. szept. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mi számít túlzott"szexmániának"? Nekem pl. barátom az első, nagyon fiatal sem vagyok már és napi szinten többször kívántam volna eddig de lehet ezt is megunják a ferfiak, mert nem kell megküzdeniük értünk?! Megcsalni testileg sosem csaltam de nagyon nehéz megállnom, mert ilyen fajta elhanyagolás mellett az ember önbizalma a töredéke lesz a korábbinak. Ha nem lennének elveim és "határok" mar nem itt tartanánk. Mas réges régen felre ment volna. Külsőre rólam kevesen mondanàk meg, hogy milyen étvàgyam van, mert visszafogottnak és visszahúzódónak tűnök. De ez csak az álarc. Biztosan vannak még ilyen nők,rajtam kívül is. Szóval kérdező ne általánosíts.
2018. szept. 8. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem se általánosíts.


Én nagyon szeretem a szexet, nem feküdtem le fűvel-fával, nem sok partnerem volt, csak tartós kapcsolataim.

A partnereim kedvelték hogy szeretem a szexet.


Én is azt mondom, ha egy nő úgy szexmániás, hogy tartós kapcsolatai vannak, érzelmekkel, és hűséges, az nem baj.


A baj ott van, ha úgy szexmániás hogy váltogatja a partnereit, nem sorolom már elmondták előttem.


De ez annyira függ attól, kinek milyen igényei vannak. Kell hogy passzoljon két ember ebből a szempontból egymáshoz.


Ha az egyik gyakrabban akarja a másik ritkábban, feszültséghez vezet és az önbecsülés csökkenhet.


Némelyik pasi ismerősömnek volt szex kapcsolata, de nem amiatt mert a csaj szexmániás volt.


Az illető pasi épp nem akart elköteleződni különböző okokból, de szex kellett neki.


Vagy az ilető csaj csak az ágyban volt jó, de más szempontból nem illettek volna össze, lelkileg pl.


Vagy mert a csaj nem volt annyira az esete de gondolta jó lesz míg meg nem találja aki jobban megfelel igényeinek.

2018. okt. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!