Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek rendben volt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rendben volt a barátnőm viselkedése?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, de már vagy másfél éve. Mármint barát barátnő, nők vagyunk. Tudni kell, hogy szinglik vagyok. És ebbe az 1,5 évbe nem tudtam meg nem találkoztam a barátnőm családjával, azt tudtam, hogy még a szüleivel él (ami érthető, még korai húszas éveinkben vagyunk). Meg azt is tudtam, van egy bátyja. Na de egyszer mentünk a városba, és egyszercsak elkezdett két kézzel integetni, egy rohadt helyes srácnak. A srác észrevette, és odamentek egymáshoz, én meg a barátnőm után sunnyogtam. A barátnőm kérdezte a srácot, mit csinál ott, megmondta. A barátnőm meg mondta, hogy ő meg velem sétálgat, és be is mutatott, hogy ... vagyok, a barátnője. A srác odabiccentett egyet nekem, és köszönt, hogy szia. Erre a barátnőm felém fordult, hogy ő a bátyja, ... . Hát. Nem volt egy bőbeszédű gyerek, de amúgy sem szeretem a szószátyárokat. :D Nagyon helyes volt, a bátyja nevét már tudtam, de azt nem, hogy így néz ki. Aztán el is köszönt tőle a barátnőm, és tovább mentünk. Én meg csak forgolódtam, hogy még lássam. Mondtam a barátnőmnek, nem is mondta, hogy ilyen helyes a bátyja. Kérdezte a barátnőm, hogy tetszik? Mondom igen, nagyon. Nagyon-nagyon. Erre mondta, hogy nem akar megbántani, de szerinte nem vagyok a bratyója esete. Kérdeztem, miért, mi az esete? És azt mondta, hogy az ilyen hangos, karakán nők, akik persze szépek. Persze hozzátette, én is szép vagyok, de más vagyok, meg én inkább olyan csendes, nem hiszi, hogy a bátyja esete vagyok. Bevallom, én ezen megbántódtam... Bevallottam neki, hogy mennyire tetszik a bátyja, és esélyt se akar adni nekem? Meg mi, akkor nem vagyok elég szép, nem vagyok elég harsány? Hisz a bátyja jó, ha 2 mondatot mondott. A barátnőm látta rajtam, hogy megsértődtem, és próbált engesztelni, hogy higyjem el, ismeri a bátyját, nem vagyok az esete. Mondta, hogy az exe is karakán volt, hangos, sokat beszélt... De basszus, nem hiszem, hogy a bátyja az exébe emiatt szeretett bele.
2018. szept. 8. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Most én ezt nem értem. Elmondta a véleményét,normálisan. Attól még bepróbálkozhatsz a tesójánál, aztán majd kiderül igaza volt e a barátnődnek.


Én ezen nem sértődnék meg....

2018. szept. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem feszélyezné, hogy a barátnője összejön a bátyjával. Általában a családtagok tabuk egy barátságban.

Általában...

2018. szept. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%
Hát én egy fasziért nem dobnék ki egy barátságot. Vannak még helyes fiúk máshol is, de ilyen őszinte barátnőt nem biztos, hogy találsz még.
2018. szept. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy te is csalódnál a bátyjában, ha jobban megismernéd. A külső nem minden.
2018. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem volt őszinte a csaj,mivel nem merte a szemedbe mondani amit gondol : nem akarja hogy összejöjjél vele,mert nem ütöd meg azt a szintet hogy a családba kerülj,magyarán szólva.Talán még féltékeny is lenne,ezt nem tudom.Mivel nem jársz hozzájuk,nem fog kiderülni hogy egyáltalán tetszel-e a srácnak.
2018. szept. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!