Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs rendben velem valami?

Figyelt kérdés
21 eves lany vagyok, aki kezd komolyan elgondolkodni azon, hogy vele van-e valami problema, vagy rendben van az, ahogy alakul az elete ezen a ponton foleg parkapcsolatok teren. Abban az erdekes helyzetben talalom magam, hogy szeretnek parkapcsolatot, de az utobbi sracokat, akik jottek, mind elutasitottam. Persze nem egyben, van aki raszolgalt erre, de van olyan is, akivel egyszeruen nem tudtam elkepzelni, hogy komolyabb dolog legyen. S ugy erzem, hogy a kulvilag (baratok, csalad) egyre furcsabban tekint ram. Az egyik baratnom peldaul kisse kiakadt, mikor kijelentettem, hogy nem lesz semmi azzal a sraccal, akivel ossze akart hozni, s szerintem mar egy remenytelen esetnek konyvel el, vagy valami ilyesmi. A szuleim meg azt hiszik, hogy a volt baratom miatt nincsen parkapcsolatom, meg mindig kotodok hozza stb. Bar egyszer anyumtol azt is hallottam, hogy "ilyen hozzaallassal senkit nem fogsz tudni megturni magad mellett", mert eppen panaszkodtam valakikkel kapcsolatban, akik amugy teljesen megerdemeltek! En sokaig ugy gondoltam, hogy minden rendben van velem (meg most is remenykedem). Volt 2 kapcsolatom, az utobbi komoly, masfel evig voltunk egyutt, ez csak azt jelenti, hogy "elviselek" mast magam mellett. Az utobbi idoben csak randiztam szemelyekkel, egy srac volt, akivel akartam volna parkapcsolatot, de vele persze nem jott ossze. Ilyen az en szerencsem. A tobbiek csinalnak valamit, s nem tudom, egyszeruen elassak magukat a szememben, mar az elejen tudom, hogy semmi eselyuk. Lehet, hogy tul valogatos vagyok, konnyen elkepzelheto. De nekem nem megy az, amit korulottem latok, hogy jarjunk valakivel, nem is szamit, hogy milyen. Nem hiszem, hogy amire vagyok annyira elerhetetlen, nem kell nekem tokeletes szemely, en sem vagyok az. De egyszeruen nem tudok megelegedni azzal, amivel korulottem masok beerik. S ilyenkor probalom tudatositani magamban, hogy "igen, ennek is baratja van, de igazabol ilyent te is kaphattal volna, de TE dontottel ugy, hogy nem akarod." Nem tudom, tul valogatosnak tunok?

2018. ápr. 13. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasonló lehetsz mint én, aki nem passzol 100% ban azt nem vagy képes elfogadni. Nyugi nincs veled semmi baj.
2018. ápr. 13. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem mindenkinek megvan a joga a válogatáshoz, belekalkulálva azt, hogy lehet több időbe telik, míg a megfelelő emberre bukkanunk. Én sem kezdenék olyan férfivel, akinél azt érzem, hogy ugyan jól el tudunk beszélgetni, de nem akarnék második randit.
2018. ápr. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Úgy látszik sokan a környezetedben szeretnék helyetted élni az életedet, úgy gondolják ők jobban tudják neked mire van szükséged, tiszteletlenek, miért nem mutatod ki nekik a fogad fehérjét?


Semmi bajod ilyen szempontból, mint ahogy a kérdést feltetted.21 évesen 2 komoly kapcsolaton túl lenni nem semmi.Arra figyelj csak, hogy ha panaszkodsz valakikkel kapcsolatban mert szerinted megérdemlik akkor azt a szemükbe mondd, ne másnak.

2018. ápr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!