Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kellene elfogadnom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene elfogadnom, ha valaki túlsúlyos?

Figyelt kérdés
Mindig kapok az ismerőseimtől megjegyzéseket arra, hogy nem vagyok hajlandó túlsúlyos nőkkel randizni. Olyankor jön a külső nem számít, ő is ugyanolyan kedves mint xy, ne ez alapján ítélkezz, ő nem tehet róla, így fogadta el magát. Ezek engem mind nem érdekelnek. 17-18 éves koromig én is kövér voltam de láss csodát tudtam tenni ellene. Nem süllyedtem bele az önsajnálatba és a hazug ön elfogadásba. A 100-ból ~3 lány aki tényleg pajzsmirigy vagy egyéb problémák miatt ilyen tőlük bocsánat ők a kisebb kivétel. Számomra egyszerűen fontos szempont párválasztás esetén ki mennyit törődött a testével. Itt nem a műanyag insta pi*ákra gondolok hanem azokra akik legalább adnak magukra a sport téren is.

2018. szept. 11. 09:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Nem kell elfogadnod, csak ne nyafogj egyfolytában, hogy a magukra sport terén is adó lányoknak nem kellesz.
2018. szept. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
88%

Mi a baj, valaki a tyúkszemedre lépett??

Mindenki az alapján válasz, aki neki szimpatikus, vonzó,. mind külsőleg, mit belsőleg. Az miért érdekel, más mit mond??

2018. szept. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
99%

Nagyon fontos különbség, hogy elfogadod valaki túlsúlyát vagy hogy össze is jönnél vele. Ha elfogadod, az csak annyit jelent, hogy nem ítéled el ránézésre a túlsúlya miatt, és függetlenül a túlsúlyától és annak okaitól megadod neki ugyanazt a tiszteletet, mint másoknak. Ennyi az elfogadás és javaslom, hogy tedd ezt.


Ugyanakkor senkitől ne fogadd el, hogy az elfogadást és a szubjektív párválasztási szempontokat összemossák. Attól még, hogy elfogadod valaki kövérségét, NEM KELL bármiféle módon vonzónak találnod, és tökéletesen érvényes és kifogásolhatatlan az, ha emiatt nem választasz párodnak valakit.

2018. szept. 11. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
28%
Nem kell elfogadnod, én sem fogadom el. Na persze az is lényeges, hogy mekkora az a túlsúly, mert ha +5-6 kg van az illetőn, max 10, az még nem vészes, én azt el tudom fogadni. Én napi szinten sportolok munka mellett, odafigyelek a testemre, egészségemre, ebből kifolyólag nekem is fontos, hogy a párom odafigyeljen saját magára. Sokan félreértik szerintem, mert én sem olyan nőre vágyom, akinek látszanak a kockái és éhezteti magát. Pár kg plusz még jól is néz ki. Na de akin +20-30 kiló felesleg van, az már durva. Számomra az az ember igénytelen, hisz nem foglalkozik magával.
2018. szept. 11. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ízlések különbözőek. Van akinek a kövér/sovány/szőke/fekete/magas/alacsony nők-pasik jönnek be.

Senki nincs kötelezve arra,hogy milyen párt válasszon, erre nem lehet agitálni. És nem is kell, mindenkinek saját ízlése és döntése kivel éli az életét.

2018. szept. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
27%
Nem kötelező ilyen ember mellett lenned, jobbat is teszel vele, ha kerülöd, mert ő csak nyer ezzel. Mint azzal, ha ilyen ember, mint te vagy a környezetébe.
2018. szept. 11. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
23%

Dehogy kell,ismerőseid meg fogjàk be ès törődjenek a sajàt dolgukkal.

Szerintem ia gusztustalan egy dagadt nő,ez van.

Tiszteletet nyilvàn megadom de semmi nem lehet köztünk,mert nem vèletlenül izzadok a konditerembe heti 5-ször akkor nem magalicàt akarok.

2018. szept. 11. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
76%
Nem kell elfogadnod, az ismerőseidnek meg, akik ezzel nyaggatnak, mondd meg, hogy te tettél magadért, életmódot váltottál, megmozdultál... stb. (nem tudom, mit, azt sorold fel), és hasonló életmódú, felfogású és hozzáállású társra vágysz.
2018. szept. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%

Oka van annak, ha téged csak duci csajokkal akarnak összehozni, és nem szép, sportosakkal. Erre nem gondoltál még?

Mondanám, hogy tegyél fel magadról képet, meg hogy milyen nő kéne, és milyenekkel akarnak összehozni.

Gyanítom, lenne nagy röhögés.

2018. szept. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
38%

En se fogadom el. Nincs senkinek megtilva,hogy eljarjon futni rendszeresen meg egyeb edzesekre etterem helyett. Ha nem ul be vki mindig enni valahova,akkor hopp,mennyi penze megmarad,amit kolthet sportra :D

N/34

2018. szept. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!