Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak szerint csak annak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szerint csak annak a nőnek lehet gondja a párkereséssel, akivel kiszúrt a genetika és csúnya, ráadásul túlsúlyos is?

Figyelt kérdés
Ráadásul nekik is csak annyi, hogy nincs olyan sok jelentkező? Nem tudják elképzelni vagy felfogni, hogy egy átlagos vagy afeletti nőnek is lehetnek gondjai ezen a téren? Gondolok itt arra, hogy a "sor", amit sokat emlegetnek, igazából nem is létezik.
2018. jún. 9. 22:21
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
66%

Igen, főleg az itteni pasik szerint.

De mindjárt jönnek kiakadni, hogy a szép nők után 1000000 férfi fut.

2018. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
0%

Megint egy értelmetlen semmitérő kérdés.


És mégis melyik férfi mondta ezt? Hol? Itt gyk-n?


Ezt a b..romságot én még soha nem hallottam, amit te ide firkantottál.


Mindenkinek lehet gondja a párkeresésben.

2018. jún. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 anonim ***** válasza:
59%
Lehet gondja, ha nem nagyon jár el sehova, ahol megismernék, illetve ha irreális igényei vannak.
2018. jún. 9. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/60 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
33%
Na ja, majd pont elhiszem, hogy egy önmagára igényes, csini, formás csaj társkeresési gondokkal küzd. Haha. Nagy haha.
2018. jún. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 anonim ***** válasza:
64%

hát igen, elég érdekes nézetek szoktak itt előfordulni :D tényleg sokkal összetettebb a kérdés, mint hogy szép/átlagos/csúnya nő=méteres pasisorok. szép lány vagyok, csinosan öltözködöm, de amikor nem volt önbizalmam és nem járkáltam el itthonról, a kutya nem kezdeményezett nálam (max évente 1-2x facebookon rámírtak random arab/indiai pasasok, de nem hinném, hogy ezt ide lehet számítani o.o )


amikor helyrekerültem agyilag, külsőre nem vátoztam semmit, az elején nem is járkáltam el itthonról, de elkezdtek leszólítgatni az utcán, több évfolyamtársam, munkatársam is kezdeményezett, és persze még többen, ahogy jobban kimozdultam és eljártam barátokkal társaságba.


van olyan barátnőm, akinél alig kezdeményeznek, pedig nem magábagubózó és szerintem csinos is, nála pl nem tudom, miért nem kezdeményeznek.


sok sikertelen pasas ott éli ki a frisztrációját, hogy szapulja a nőket, nekik milyen könnyű. nem kell velük törődni, úgysem veszik észre, hogy a rívással és önsajnálattal csak magukat taszítják még mélyebbre.

2018. jún. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/60 anonim ***** válasza:
17%
mi értelme így sarkítani? Szerintem csak egy nőnek könnyebb párt találnia, mint egy férfinak. Ennyi. A többi mindig az egyéni esettől függ.
2018. jún. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 anonim ***** válasza:
88%
Én elhiszem, hogy van nekik. Sok esetben azoknak a pasiknak van önbizalma odamenni és határozottan viselkedni ezekkel a nőkkel, akik egyébként minden más szempontból nullák, de képesek őket jól beszédíteni. Emiatt aztán ezekben a csajokban kialakul egy bizalmatlanság a férfiak iránt. Közben pedig azok a pasik, akikkel boldogok lehetnének, nem mernek odamenni vagy túlságosan görcsösek, hogy képesek legyenek rendesen megmutatni a saját értékeiket, így velük pedig nem találkozik össze.
2018. jún. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/60 anonim ***** válasza:
34%
Elhiszem, hogy egy szép lánynak is nehéz a párkeresés. Gondolom olyan nagy igényekkel, a több száz jelentkezőből kb 100 felel meg neked, azt ugye nehéz kiválasztani, majd még abból a 100ból is választanod kell, jobb esetben 1et. Így belegondolva sajnállak :(
2018. jún. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/60 A kérdező kommentje:

#8 Sajnos annak a "többszáz" jelentkezőnek a nagyon nagy részét beszólogató munkások, "demegb*sználak" szinten udvarló etnikum (a két kategória nem fedi egymást), részegek és primitív emberek teszik ki, akik számára egy összetett mondat értelmezése és gondot okoz. Kisebb része pedig azok, akik nem is igazából is jelentkezők, mert hozzá se szólnak az emberhez, sőt, még nagyon rá se néznek az emberre, csak várják a csodát.


De nyilvánvalóan túl nagy igényei vannak annak, aki ennél többet várna el.

2018. jún. 9. 22:48
 10/60 anonim ***** válasza:
63%

Nem, nem gondolom azt, hogy CSAK nekik.

Azt viszont állítom, hogy a lányok zöménél minden társkeresési problémát és akadályt egy valami testesít meg, ő maga és a saját igényei, saját korlátai.


Mert amíg azt látom és tapasztalom, hogy a legprimitívebb, háromgyerekes, alpári, mocskos szájú, ostoba, unintelligens, külsőre is visszataszító (130+ kiló, gyűrődő, narancsbőrös combok, ujjnyi vastag viszeres vádlik, hordó has, hatalmas, formátlan plöttyedt fenék) nőismerősöm is minden héten más pasival randizik és/vagy fekszik le... így igen, bocsásd meg, ha egyáltalán nem gondolom komolyan, hogy egy nőnek valóban különösebb nehézsége lenne párkeresés terén, ha saját igényeit a saját relatív szintjéhez lőné be.

Értem ezalatt, hogy Susan Boyle külsővel ne egy Daniel Craig férfi akarjon magának.


Másik érv: én is sok lánnyal/nővel kikezdek vagy flörtölök alkalomadtán amikor van olyan spontán helyzet egy boltban vagy akárhol. Van akivel teljesen komolytalanul, van akivel komolyabban szeretném. Nem instamodellek, nem plázacicák, nem aranyású luxusprostik, nem fotómodellek.

Elkérem az elérhetőségét is, szóval mutatom szándékom az általános ismerkedésre (persze a vonzalom megléte egyértelmű így a szándék is, hogy nem barátkozás a cél). Van amikor megkapom a számát vagy egyéb elérhetőségét és semmit nem halad előre a dolog ami hiszed vagy sem, pont nem rajtam szokott múlni.

Tehát én a részemet letudom, felemelem a s3ggem, kezdeményezek. Persze vannak hibák bennem is ugyanúgy, kisebb/nagyobb, de kinek nincs? (megsúgom, bennetek is van pár) Mégis tovább megy a rinya, hogy "jaj, ugyan mikor találok vééégre valakit aki észrevesz?! :((("


Ezek után szerinted mit kellene mondanom? Igazad van, szörnyű nektek, tényleg nincs férfi kerek-e világon.

2018. jún. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!