Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért kellene elfogadnom, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kellene elfogadnom, ha valaki túlsúlyos?

Figyelt kérdés
Mindig kapok az ismerőseimtől megjegyzéseket arra, hogy nem vagyok hajlandó túlsúlyos nőkkel randizni. Olyankor jön a külső nem számít, ő is ugyanolyan kedves mint xy, ne ez alapján ítélkezz, ő nem tehet róla, így fogadta el magát. Ezek engem mind nem érdekelnek. 17-18 éves koromig én is kövér voltam de láss csodát tudtam tenni ellene. Nem süllyedtem bele az önsajnálatba és a hazug ön elfogadásba. A 100-ból ~3 lány aki tényleg pajzsmirigy vagy egyéb problémák miatt ilyen tőlük bocsánat ők a kisebb kivétel. Számomra egyszerűen fontos szempont párválasztás esetén ki mennyit törődött a testével. Itt nem a műanyag insta pi*ákra gondolok hanem azokra akik legalább adnak magukra a sport téren is.

2018. szept. 11. 09:28
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
32%
Gondolom amíg kövér voltál Te is kaptad a támadásokat, gúnyos megjegyzéseket. Vond le belőle a tanulságot olyan módon is,hogy Neked is rosszul esett ez, tehát ne bánts másokat.
2018. szept. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%
Abba még senki sem gondolt bele,hogy ki a fene akarná egy zsíros bödönbe dugdosni a micsodáját?
2018. szept. 11. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!