Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik akik itt panaszkodtok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik akik itt panaszkodtok, nem gondoltok rá, hogy ezért nem (sem) válaszolnak a nők a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Az egyik előző kérdésnél találtam a választ és teljesen egyetértek vele,hogy ezért nem,idézem:

"A nem válaszolásnak meg elárulom az okát,ha az ember teljesen normálisan megírja,hogy ne haragudj nem egymást keressük,akkor a "rendes,kedves,átlagos" pasik azonnal elkezdenek leribizlizni,szidni a felmenőidet,vagy könyörgőre fogni,hogy léccciiiii adj egy esélyt,ha nem, akkor jön a faggatózás,hogy de miért,aztán meg megint a ribizlizésnél kötünk ki,ha megmondod...Most komolyan ki jó francnak van ehhez kedve naponta 10x?Persze,hogy egy idő után nem válaszolok inkább."



2018. szept. 13. 18:54
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
36%
Nem válaszolni akkor is bunkóság. A nők is hupákolnak, ha szrba veszik őket.
2018. szept. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
87%
Tényleg bunkosag, de ki a fene akarja, haogy napi 20x elkudjek a jo k anyjabe meg egyeb cifra hekyekre?
2018. szept. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
18%
buta vagy kérdező,én pl nem hordanék le senkit azért mert nem akar tőlem semmit,kb 8 év alatt kb 3 nő vissza írta hogy bocs nem egymást keressük,nem szidtam őket
2018. szept. 13. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
71%
Nálam 5ből 1 az arány amelyik csaj egyenesen megmondja hogy köszi nem, mások sumákolnak, nem válaszolnak, halogatnak...
2018. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
70%

Wow, nagyon igaz. Én erre eddig nem is gondoltam, simán azért nem indokoltam meg minden egyes embernek ilyen oldalakon miért nem írok vissza mert... Nem egyértelmű? Társkeresőn vagyunk, napi 20 ember ír, simán lehet hogy valakivel jobban eldumálok, és nem fogom naponta 10-15 embernek megírni hogy bocs mégse. Ahogy én se várom el ezt, mert nem is filózok azon miért nem ír valaki. Egyértelmű, hogy akkor ő nem akar ismerkedni.

Attól még nem lesz paraszt, hogy nem utasít napi szinten vissza embereket. Ez nem olyan, mintha élőben randizgatnál valakivel hogy kelljen valami nagy indok, hogy ne írj.


De egyébként az amit írsz is marha igaz, ha valakit elutasítok, az egyből elmond mindenfélének. Kb mintha kétszer lefeküdtünk volna, vagy két hónapja randizgatnánk, pedig 2 órát chateltünk xd

2018. szept. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
15%

Wow, nagyon igaz. Én erre eddig nem is gondoltam, simán azért nem indokoltam meg minden egyes embernek ilyen oldalakon miért nem írok vissza mert... Nem egyértelmű? Társkeresőn vagyunk, napi 20 ember ír, simán lehet hogy valakivel jobban eldumálok, és nem fogom naponta 10-15 embernek megírni hogy bocs mégse. Ahogy én se várom el ezt, mert nem is filózok azon miért nem ír valaki. Egyértelmű, hogy akkor ő nem akar ismerkedni.


Attól még nem lesz paraszt, hogy nem utasít napi szinten vissza embereket. Ez nem olyan, mintha élőben randizgatnál valakivel hogy kelljen valami nagy indok, hogy ne írj.



De egyébként az amit írsz is marha igaz, ha valakit elutasítok, az egyből elmond mindenfélének. Kb mintha kétszer lefeküdtünk volna, vagy két hónapja randizgatnánk, pedig 2 órát chateltünk xd


napi 20 ember ír?ó te szegény,elszóltad magad,nekem érdekes egy nő se ír

2018. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
25%
Nem ti mondjátok folyton, hogy ne általánosítsunk? Akkor ti miért teszitek?
2018. szept. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
55%
6-os. Igen, napi 20 ember simán írt, mikor használtam ilyen oldalt legutóbb. Nem szóltam el magam, nem titok, és a kérdésnek ehhez nem nagyon van köze sem. Nem tudom mi értelme most random sajnáltatni magad a te arányoddal :D
2018. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
68%
Egy tényleg normális pasi nem kel ki magából mert visszautasítják. :)
2018. szept. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
24%
nem sajnáltatom,és a nőket se akarom szidni,csak tényeket írok:a nőknek kivan nyalva a valaga válogatniuk kell
2018. szept. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!