Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Pasik akik itt panaszkodtok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik akik itt panaszkodtok, nem gondoltok rá, hogy ezért nem (sem) válaszolnak a nők a társkeresőkön?

Figyelt kérdés

Az egyik előző kérdésnél találtam a választ és teljesen egyetértek vele,hogy ezért nem,idézem:

"A nem válaszolásnak meg elárulom az okát,ha az ember teljesen normálisan megírja,hogy ne haragudj nem egymást keressük,akkor a "rendes,kedves,átlagos" pasik azonnal elkezdenek leribizlizni,szidni a felmenőidet,vagy könyörgőre fogni,hogy léccciiiii adj egy esélyt,ha nem, akkor jön a faggatózás,hogy de miért,aztán meg megint a ribizlizésnél kötünk ki,ha megmondod...Most komolyan ki jó francnak van ehhez kedve naponta 10x?Persze,hogy egy idő után nem válaszolok inkább."



2018. szept. 13. 18:54
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
64%
Oké, ha ennyire szarok a társkeresők, minden pasi defektes, minek regisztráltok fel? Komolyan érdekel...
2018. szept. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Szerintem azért, mert naivak és tapasztalatlanok. De oké, tegyük fel, hogy megfogadják a tanácsodat, sőt, minden hasonló tapasztalatokat olvasó nő megfogadja a tanácsodat még idő előtt. Eredmény: még a korábbinál is kevesebben lesznek a társkeresőkön, és az ottani férfitöbblet még elsöprőbb lesz. Így jobban megfelelne neked?
2018. szept. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
Annyiból jobb lenne, hogy akkor megszűnnének végre. Ha férfi vagy, már most sincs semmi haszna egyik társkeresőnek se.
2018. szept. 15. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem sokkal jobb, ha nem válaszolnak. Nekem már egy rakás nő nem válaszolt, nem is emlékszem már rájuk. Ellenben azokra, akik visszaírtak, hogy elutasítsanak, sokkal jobban emlékszem, mivel úgy sokkal tapinthatóbban bántó a dolog. Pl. egy csaj azt írta, hogy "rohadtul nem jössz be", egy másik meg azt, hogy "hát én egyáltalán nem szeretnék megismerkedni veled" és más effélék. Ki a francnak kell ez? Ha nem kíváncsi rám, hagyja csak szépen válasz nélkül a levelemet, értek én abból is.
2018. szept. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
9%

Azok a lányok akik frissen regisztrálnak érthető hogy nem válaszolnak hiszen napi 10-20 ajánlat is jön a pasiktól.

Viszont hogy valaki évek óta fent van már -örülhet heti egy levélnek is- de arra se hajlandóak válaszolni. Szóval ez minősíti az illetőt és biztos hogy többet nem keresem az ismerettségét többet ha nem jön válasz és vessen magára.

2018. szept. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!