Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen stratégiával tud érvényesülni egy 30 feletti férfi a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
2018. szept. 9. 10:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
10%
Ha nem nézel ki tökéletesen, akkor egy lehetőséged van, hogy valaha valaki visszaírjon: drága kocsival, fuxszal vagy egzotikus helyeken pózolni a képeiden.
2018. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%

1-es, ha tökéletesen is nézel ki, ellenben egy VIII. kerületi bérlakásban fotózkodsz, akkor se ír vissza senki.

Illetve de, de sokáig nem fog tartani a móka.

2018. szept. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Mivel - statisztikák szerint - a fénykorát éli, ezért elvileg könnyedén. De mindenképpen bizonyítania kell, hogy az életkora nem csak egy szám, hanem szellemileg, érettség terén is kb. ott tart.
2018. szept. 9. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pontosan azzal, mint bármilyen más korosztálynak. Olyan ez, mint a marketing. Az az áru kelendő, ami kinézetre igényes. Ezenkívül be kell lőni a célcsoportot, felmérni az igényeiket, elvárásaikat és azt a tulajdonságát kell kiemelni az árunak, ami felkelti a leendő vásárlók érdeklődését.
2018. szept. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Hát úgy például, hogy nem a 18-20-23 éves szépítőfunkciós csinibabákra írsz rá. :)
2018. szept. 9. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez nálam szóba se jöhet,de elhízott,elkényelmesedett lányok se jöhetnek szóba.
2018. szept. 9. 10:25
 7/13 anonim ***** válasza:
11%

Van egy rossz hírem neked.

Gyakorlatilag csak ez a két kategória van fent ilyen helyeken.

2018. szept. 9. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem ismerkedsz személyesen? Szerintem nem egy túl jó opció ez. Kezdeményezni, lépni mindenhol kell, azt úgysem úszod meg. Első találkozás például társkeresőn keresztül szerintem sokkal kényelmetlenebb így, mintha valakihez odamész személyesen és elküld a p*csába. :D
2018. szept. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
86%

33 éves vagyok és sosem volt könnyebb a csajozás. 20-27 évesekkel ismerkedem.


Emlékszem huszonévesen hogy szenvedtem, hogy legyen valami, ahhoz képest most sokkal könnyebb. Nyilván jól összerakott életem van, sportolok is és testre jól nézek ki. (Direkt olyan dolgokat írtam, amiken lehet változtatni, nem olyanokat amivel születünk.)

2018. szept. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Jó kinézet, drága dolgokkal (főleg autó) pózolás, izgalmas, fontos élet látszata. Szóval ugyan az, mint bármelyil korosztályban :)
2018. szept. 9. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!