Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják a nők azt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a nők azt, hogyha egy férfinak társkeresési problémái vannak, akkor biztos nem a saját szintjéhez mérten keresgél?

Figyelt kérdés
2018. szept. 16. 08:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Kevés olyan EMBERT ismerek, aki a szintjéhez mérten keresgél. Aki szerint meg szintek nem léteznek, az jöjjön össze egy jó lelkű csövessel. Na mindjárt nem lesz hozzá gyomra..."


Nem így értjük, hogy nincsenek szintek. hanem pl. én egyszer kijelentettem, hogy nekem Brad Pitt nem jön be, és erre rögtön válogatósnak neveztek. Mert ugye abból indultak ki, hogy ha nekem nem jön be Brad Pitt, akkor csak az jön be, aki fölötte van, valami általános mérce szerint. De simán lehet, hogy olyan ember jön be helyette, aki mások szerint sokkal rondább, szóval nem valami még helyesebb jön be, hanem valaki, aki sokak szerint rondább (pl.: Matthew Rhys).

2018. szept. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hogy értsd: nyilván aki nem mosott fogat egy évtizede, az más kaliber, mint mondjuk egy filmszínész. de két jól öltözött férfi közül egyáltalán nem biztos, hogy azt értékelem magasabbra, akiről te feltételezed.
2018. szept. 17. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!