Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők/lányok! Ti a kalandos de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők/lányok! Ti a kalandos de egzisztencia nélküli, vagy az egzisztencia nélküli de világlátott pasit választanátok?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akit ismerek, már 36 éves, még teljesen facér de már majd lassan ő is családot fog alapítani. (NEM szűz, volt már rengeteg barátnője és komoly kapcsolata is)

A helyzet a következő: Még mindig albérletben lakik lakótárssal, mert egyszerűen az összes pénzt amit megkeresett azt elköltötte utazásokra, ez a hobbija és a mániája, az utazás. Több mint 60 országban volt és vannak ilyen lélegzetelállító utazásos sztorijai, hogy pl. meglopta egy majom Thaiföldön, átverte egy arab Egyiptomban, beszorultak az Eiffel-toronyba és a munkásoknak kellett levinni őket, Brazíliában a nők ilyenek meg olyanok stb... tehát órákig is el tudna szórakoztatni az ilyen utazós élményeivel. De nézzünk szembe a tényekkel, 36 éves és semmi egzisztenciája nincs.

Kiszámoltam, körülbelül mennyi pénzt költött nyaralásokra, utazásokra, és mennyi idő esett ki, amíg addig nem dolgozott és hát az jött ki, hogy ebből a pénzből már vehetett volna egy szép házat meg autót, és abszolút lehetne már egzisztenciája, ha nem utazgatott volna.

Nők! Ti melyik "verziójú" pasit választanátok, ha most ismerkednétek meg egy ilyen pasival? A 36 éves pasit egzisztenciával, viszont enélkül a rengeteg élménytörténet nélkül, vagy a 36 éves pasit albérletes lakótárssal, aki nagyon kalandos életet tudhat maga mögött és ezt el is tudja nektek mesélni? Melyikkel jönnétek össze? Melyikkel terveznétek hosszútávon?



2018. szept. 16. 13:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az nem baj, hogy utazasokra kolt, egy elmeny tobbet er, mint egy targy. Persze azert vannak hatarok, ne szaraz kenyeren eljen, ha tudna venni maganak rendes kajat. En szivesen utazgatnek vele amugy, a sztorija biztos erdekesek, de, ha ugy van vele, hogy en ide mar nem megyek, mert voltam, akkor annak nem orulnek, hisz en is utazgatnek sokfele.
2018. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Lenyeg a nyitottsag. Ha ugy latod hogy kepes penzt keresni az pont eleg. Ha erdeklodo kepzett nem beszukult akkor lenyegtelen mit csinalt eddig.
2018. szept. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Egzisztencia nélkülit. Mert a világlátott fazon igénytelen.
2018. szept. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

#1. Ő már megállapodna, tehát nem vinne sehová :D

32/f

2018. szept. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Azt, akinek van egzisztenciája, de még nem volt olyan kalandokban része. Engem mások utazásainak története nem érdekel, a mesére magasról teszek, én átélni akarom a kalandokat, nem a dumát hallgatni. Szóval jobban örülnék neki, ha azt a 60 országot ketten fedeznénk fel, és nem csak utólag hallgatnám a sztorizgatást.
2018. szept. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igazából valahol a kettő között van számomra az ideális. Én is szeretek utazni, menni, de mellette összehoztam egy saját lakást is 10 év alatt, szóval mindig úgy terveztem, hogy jusson hosszú távú célokra is, és az élményekre is, amikre vágyom.

Ismertem én is nagy kalandort, akinek nincsenek tartalékai, nem tudom tudnék-e vele hosszú távra tervezni, ha eddig nem tudta megfogni és beosztani a pénzt. És ismertem olyat is, aki kuporgatott, gyűjtögetett, összehozott mindent, ami stabilnak számít, de élményekre sose költött és nem is lehet kirángatni sehova, ugyanúgy egyedül mennék mindenhova, mint eddig. Ez sem jó. Legalábbis nekem.

2018. szept. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A leírást nem olvastam el, csak jöttem szólni, hogy a fő kérdésben egyiknek sincs egzisztenciája, viszont kalandos vagy világlátott a férfi (ezek a tulajdonságok akár kéz-a-kézben is járhatnak). Szóval csak a fő kérdésednek annyi az értelme, hogy az árnyalatnyi különbség alapján melyik a szimpatikusabb.


Máskor figyelj erre! Most meg jót lehet mosolyogni rajta. :)

2018. szept. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az, aki 36 éves koráig csak élt a nagyvilágba, vagyis csak önmagáért élt, semmiért nem vállalt felelősséget, az hogy válhatna jó férjé és apává? Míg én dolgozok, nevelem a gyereket, viszem a háztartást, addig ő sztorizgat? Aztán pár év után úgy dönt, hogy ő unja a hétköznapi életet, és lelép újra kalandozgatni? Hát kösz, nem.


Én nőként a 20-as éveim nagy részét külföldön töltöttem, több országban éltem, így rengeteg élményem, tapasztalatom van, de minden országba tanulni vagy dolgozni mentem ki, konkrét céljaim voltak, így nyelvtudással, megtakarított pénzzel tértem vissza.

2018. szept. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy egzisztencia. Egy kényelmes otthon sokkal többet számít mint pár sztori.
2018. szept. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Fúúú tud mesélni 60országról? Az de jó! Arra már lehet alapozni egy közös életet! Sok sikert!
2018. szept. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!