Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak, Ti milyen nőt választ...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, Ti milyen nőt választanátok szeretőnek? Külső-belső tulajdonság? Egyéb dolgok (kor, családi állapot, egzisztencia, bármi)?

Figyelt kérdés
2015. dec. 15. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
32%
sexuálisan vonzódjak hozzá ennyi!
2015. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Kölcsönös szimpátia,legyen diszkrét,előny ha házas vagy nem független,sok szex,kevés kérdezősködés.A többi nem fontos.
2015. dec. 15. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Azt, akit ha meglátok vagy akár eszembe jut máris szexelni akarok vele.

Jó ha diszkrét, de az elsődleges a szexuális vonzalom-mondjuk mindenki másra gerjed ezért jó ha nyitott az én kis pervezióimra :)

2015. dec. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A szexen túl gondoltam:-)
2015. dec. 15. 13:08
 5/10 omba ***** válasza:

Én sohasem "választottam" - kialakulnak ezek valahogy.

Közös érdeklődés, sok idő együtt, persze valami vonzalom, hát ilyen nehezen megfogható dolgok.

Hogy érted a szeretőt?

2015. dec. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szeretőt úgy értem, akivel nem élsz együtt, nem vagy bele szerelmes.
2015. dec. 15. 14:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezeken kívül még az ápoltság fontos,kedvesség őszinteség,stb.Mondjuk ezek nélkül nem is alakul ki a szimpátia..
2015. dec. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%

Ugyan... mindenki tudja, férfi-nő legyen akárki... hogy első 3 másodperc alatt fel tudjuk mérni a másikat. Arc, test, csípő, lábak, stílus. Ez evolúciós ösztön.


Ezek után ha valaki nem szimpatikus, akkor iszonyú nehéz felkaparni magát a létrán. Viszont könnyű elrontani. Utána jönnek a belső jegyek, kedvesség, intelligencia, stb...


Egyébként a teljes összkép-kisugárzás a fontos még a férfiak számára is. Nekem a kevésbé dögös visszafogott aranyos lányok jönnek be, pont nem a csúcsbombázók. Azokkal úgy vagyok, hogy meg se próbálom mert "úgysincs esélyem"... viszont az aranyos szerényebb lányok rettenetesen vonzanak. Pl imádom a fogszabályzós lányokat, akiknek az egóját letörte kicsit a cucc :D

2015. dec. 19. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja és szeretőnek hátt... fura ez a szerető szó. Max olyan csajt tudnék elképzelni szeretőnek, aki külsőre jó nő, vagy dög, de nem tudnám elképzelni mint partner. Mert irritál, vagy egy "hülye p... csa". Volt már ilyenem... csak aztán valahogy beleszerettem, és jól kizsigerelt a qrvája :D
2015. dec. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Ja és szeretőnek max olyan csajokat tudnék betanítani akik kiskutyák. Szintem alatt lévő csajok, akiket be lehet kutyítani. Követnek bárhová, bármit meg lehet tenni velük, bármit mondani mert úgyis visszajönnek a bottal a szájukban. Kedves jófej szerettetteljes pasikat hagynának ott miattam egy telefoncsörgetésre full megalázva a srácot. Azthiszem minden férfinak egyszer lesz egy ilyen kiskutyája akit pórázon vezetgethet. Szerencsétlent lelkileg éveken keresztül kihasználva kizsigerelve.
2015. dec. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!