Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, nektek nem ellentmondás, amikor egy kidolgozott, kigyúrt férfi rózsaszín polót visel?

Figyelt kérdés

A kidolgozott test a férfiasság egyik alappillére, ismérve, és ehhez képest a pink póló viszont illúzióromboló lehet. Mégis gyakran látni ilyet: miért gondolhatják ezek a pasik, hogy ez a két dolog passzol egymáshoz? Vagy azt hihetik, hogy a kigyúrt test már bármit "elvisz a hátán"?


Ti nem szoktatok értetlenkedni, fanyalogni ilyen férfiak láttán? Nem rombolja a póló az összképet? Hogy hat rátok a férfiasság és a nőiesség ilyen szintű keveredése?



2018. szept. 18. 10:03
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Engem hidegen hagynak ezek a férfiak, de belegondolva valóban kissé ellentmondásos. Viszont mindenki azt csinál, amit akar :))
2018. szept. 18. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Konkrétan bzis.
2018. szept. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Ha csak színesíti a ruhatárát egy-egy élénkebb darabbal nekem tetszik és bátor dolognak tartom.
2018. szept. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem ellentmondasos, amig nem tobb a rozssaszin a ruhataraban, mint nekem.
2018. szept. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egyébként volt egy kutatás, ahol férfiakat, s nőket vizsgáltak olyan szempontból, hogy miként hat rájuk a rózsaszín/pink.A tapasztalat azt mutatta, a nők fizikai erőszintjét emelte, míg a férfiakét csökkentette.
2018. szept. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
'A kidolgozott test a férfiasság egyik alappillére". Még szerencse hogy ez nem így van. A mai világban nagy szám a "kidolgozott" (gyakorlatilag kreatinnal felvizezett, gyenge minőségű disznó sonka szerű) test? Ne nevetess már. Egy h/lye trend, a fogyasztói konzumidióta társadalom elvárása, már aki beáll a sorba. Érdekes, nekem nincs kidolgozott testem, és mindig voltak nőim, nem is akármilyenek. Az intellektus sokkal férfiasabb, bár azt kell hogy mondjam, a zsák is megtalálja a foltját. Persze, vannak nők, akik odáig vannak a 140kg-os, agyonszolizott, kutyaláncot a nyakába viselő, agyontetovált pasikért. Aki meg agyon van gyúrva, tök mindegy mit vesz fel. Ő már eleve hozza az elvárást azokon a körökön belül. Amúgy sportolok, feszes és kemény izomzatom van, még mielőtt azzal jössz, hogy egy egészségtelen ember lennék.
2018. szept. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
71%

Nekem az a ferfi, aki rozsaszin polot visel kifejezetten vonzo, mert magabiztos annyira, hogy ne erdekelje masok velemenye, es biztos a ferfiassagaban, hogy nem fogjak b~zinak nezni.

Mellesleg egy szurke oltony, rozsaszin inggel nagyon jol es elegansan nez ki.

2018. szept. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Imádom az ellentmondásokat. Bejön nagyon az izmos pasin rózsaszín póló. Szeretem ha valaki tetovál, de maga sosem csináltatna magára, és ígu tovább csak ellentmondásos legyen.
2018. szept. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is tetszik a rozsaszin poló!! Pláne ha le is van hozzá szolizva... 36/nő
2018. szept. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem, ezek passzolnak egymáshoz abban, hogy a kigyúrt test és a rózsaszín ruha is taszít. Nekem az izomtibor test nem férfias, a rózsaszín pedig nőn, férfin is hányadék szín.
2018. szept. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!