Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Beszélgettünk, flörtöltünk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beszélgettünk, flörtöltünk, megtudtam mástól, hogy felesége van és nem is keresett többet. Mi járhatott a férfi fejében?

Figyelt kérdés

Napokon keresztül flörtöltünk, bejelölt facebookon ő is kezdeményezett és én is, aztán nem keresett többet és megtudtam, hogy felesége is van. Fogalmam sincs, hogy tudsz-e, hogy tudom, de mindegy is.


Mi volt a szándék? Mit akart? Ha őszinte akarok lenni, megkaphatott volna ameddig nem tudtam meg, hogy van felesége. Akkor miért nem történt végül semmi, ha meg nem is szándékozott akkor miért kezdeményezett nálam és miért volt érdeklődő? A véleményetekre lennék kíváncsi. Igazából nem számít már, de engem akkor tényleg érdekelt ő.


2018. szept. 20. 01:45
 1/5 A kérdező kommentje:

Fogalmam sincs, hogy tudja-e, hogy tudom*

Bocsánat.

2018. szept. 20. 01:46
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egofényezés? Nem csak a nőknél létezik. Félrelépni nem akar, de tetszett neki, hogy a tenyeréből eszel.

Az is lehet, hogy szeretne félrelépni, de félúton meggondolta magát, mert túl nagynak találta a kockázatot, vagy túl macerásnak tűnt egy titkos kapcsolatot fenntartani.

2018. szept. 20. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%

Butuska. . Flörtölni mindenki szeret. De a te esetedben, kb ennyi is a történet.

Valszeg szereti a feleségét és soha nem ment volna tovább. Illetve az is lehet, hogy az asszony rákoppintott a fejére.

2018. szept. 20. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ennyi volt. Flört.

Mindenkinek jól esik, ha tetszik neki valaki és ő viszonozza az érzést. Ennek ellenére nem feltétlenül kell történnie bárminek is. Meghúzta a határt, amit nagyon okosan tett és kész.

2018. szept. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
62%

2 opció, de egyik sem komoly.


1) a valószìnűbb, hogy csak szórakozott, tunningolta az egoját, élvezte a flörtöt, hogy jópasi.

Téged használt, megerősítést szerezzen.


2) meg akart dhugni.


Mellesleg a para, hogy 2 szék közé esik feltehetőleg nagyobb volt, mint a hűség.

2018. szept. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!