Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet meghódítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet meghódítani egy töketlen pasit úgy hogy éreztessem hogy komolyat akarok?

Figyelt kérdés
Tényleg szívesen lennék vele csak ő nagyon bátortalan... lépnék is ha tudnám hogyan.
2018. szept. 21. 15:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg milyen kapcsolatban vagytok?

Mert más lenne szerintem optimális, ha legjobb barátok vagytok, meg más, ha látásból ismeritek egymást :D

2018. szept. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Barátok vagyunk már jó ideje.
2018. szept. 21. 15:29
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Töketlen? Akkor semmikép ne a tökét próbáld elkapni.

Másrészt, ha nem jön nála az érzés, akár fejen is állhatsz neki szoknyába, bugyi nélkül. Meghóditani azt lehet, aki hagyja, akarja, hogy meghóditsák.

2018. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
És legalább sejteni lehet, hogy ő is érdeklődik irántad ilyen téren? Vagy sötétben tapogatóznál? :D
2018. szept. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Sejteni lehet de nem lép
2018. szept. 21. 15:34
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy ő is akarna tőled valamit, akkor szerintem egyszerűen hívd félre, négyszemközt beszélni valahol aztán, szerintem nem kell itt hódítgatni, meg isten tudja mi, csak szimplán megbeszélni. Esetleg megcsókolni aztán már is tudni fogja, hogy mi van.
2018. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehetsz egész konkrét. :D El tudod hívni randizni, tudsz hozzá fizikailag közeledni (érintések, puszi, akármi ami jólesik) stb. Én így "szedtem fel" a párom - egyre többször kerestem vele a kontaktot, hosszan néztem a szemébe, elhívtam kettesben ide-oda, stb. Hamar levágta.
2018. szept. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hívd randira és mondd el neki, hogy akár többet is el tudnál képzelni. Pont.
2018. szept. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
61%
Ostoba! Minek neked egy ilyen lúzer? Aztán meg azért sírsz majd hogy lóf...szt sem tud neked nyújtani.
2018. szept. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? :)
2018. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!