Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lehet úgy barátnőm, hogy soha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy barátnőm, hogy soha nem akarok felnőni pedig már 33 éves vagyok és még mindig gyermek a lelkem?

Figyelt kérdés
-vannak ilyen nők, akik az ilyen pasikra buknak, felelősségteljes vagyok maximálisan.
2018. jún. 30. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Miben nyilvánul meg a gyermeki lélek?
2018. jún. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A pasik többsége gyerekes, ne aggódj ezen, ha a felelősségtudatod megvan, de mellette barmulsz, semmi gond, inkább, mint egy karót nyelt fazon.
2018. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ellentmondás van aközött, hogy nem akarok felnőni ill. felelősségteljes vagyok. Aki örökre gyermek akar maradni, az pont a felelősséget akarja áthárítani arra, aki gondoskodik róla. Hiszen egy gyermek gondtalan, nincs miért felelősnek lennie.


A másik ellentmondás, hogy ha szerinted vannak ilyen nők, akiknek ez kell, miért kérded, lehet-e barátnőd?

2018. jún. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
31 évesen férfiként ugyanígy gondolom. A gyermeki lélek azt jelenti képes vagy lelkesedni dolgok iránt, leülni rajzolni "vénségedre", vagy tőzsdehírek helyett rajzfilmet nézni. Megvenni valamit amire nincs szükséged egy ajándék plüss miatt. Vagy csak úgy átalában nem karót nyelni, és nem csak a nagyon komoly és felnőttes bux indexet fújni ebéd közben. Ez nem azt jelenti, kedves előttem válaszolók, hogy nem felelősségteljes valaki. Csak azt, hogy nem egy savanyú sznob fontoskodó áskálódó alak, ami sajnos 25 felett elég gyakori lett.
2018. aug. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!