Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nőknek férfiként kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nőknek férfiként kellene maguknak női párt találni, akkor felkopna az álluk?

Figyelt kérdés
2018. szept. 21. 16:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
27%
Mind = blown
2018. szept. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%

Az enyém biztosan. Elvagyok a világomban, nem nagyon figyelem az embereket körülöttem és nem vagyok kezdeményező tipus sem.

Jó, nyilván egy idő után rájönnék, hogy ha akarok valamit, ezen változtatnom kell. :)

2018. szept. 21. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
62%
Hát abban biztos vagyok. Lány vagyok és ,ha fiú lennék sosem jönnék össze ilyen plasztik/mű sminkgyárakkal mint a korosztályom béli lányok. Szégyen a női nemre nézve. Az ilyen lánynak nem mondható valamik miatt vannak lenézve a rendes lányok is.
2018. szept. 21. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
55%

Én csajoznék ezerrel.


Már csak azt próbálnám meg elcsábítgatni, aki tényleg érdekel. Mondjuk én nőként is ki tudom mutatni meg tudok flörtöni finoman, ha úgy van. :D

2018. szept. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak annyiban változnék, hogy férfi vagyok, amúgy önmagam, akkor nem. Alapból nem vagyok baszós, így egyetlen lányt keresnék, és érteném a nem szócskát, nem qrváznék le senkit, nem viselkednék direkt ijesztően. Nem hinném azt, hogy nekem mindig jár az, amit akarok, akkor, amikor akarom; nem hinném azt, hogy nem kellene semmiért felelősséget vállalnom; nem hinném azt, hogy tökéletes vagyok, és minden mások hibája, ugyanúgy tartanék önelemzést, mint most.
2018. szept. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2018. szept. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
34%
Múltkor egy barátom mesélte, hogy lány unokatestvére felajánlotta neki, a társkereső oldalon majd ő levelezget a lányokkal a nevében, miután elpanaszolta, hogy egy nő sem válaszol. Mégis is csak nő, ő tudja, mit kell írni, majd megmutatja. Két hét és nulla válasz után feladta.
2018. szept. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
7%
Ha a férfiak volnának monopolhelyzetben, akkor hamar rájönnének a nők, mennyire reménytelen a helyzetünk. Így, hogy óriási kereslet van még átlag alatti nőkre is, könnyen ordibálnak be a pálya széléről baromságokat.
2018. szept. 21. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nőként is kereshetek magamnak női párt, mi állítana meg?:D
2018. szept. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%
Hát, ha holnap pasiként ébrednék és úgy kéne folytatni az életem, de minden eddigi tudásom, tapasztalatom, emlékem megmaradna, akkor semmi gondom nem lenne a csajozással. Hosszútávú kapcsolatra meg már jobban válogat az ember, de az férfiaknak is, nőknek is komoly kihívás, hogy olyan párt találjanak maguknak, akivel akár évtizedeket is el tudnak majd tölteni együtt.
2018. szept. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!