Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tinderen 18 éves lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen 18 éves lánynak egész alakos kép vagy csak arc? 🤔

Figyelt kérdés

Nem tudok dönteni melyik legyen, így inkább megkérdezem, ki melyiket preferálja. Ugye az egész alakosnál kisebb az arcom, nem látszik annyira, míg ha csak az arcomról van, talán azt gondolják azért mert kövér vagyok.


Nektek milyen van kint?



2018. szept. 22. 18:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Ha ennyi látszik az okés? A kép persze nem az enyém, de úgy vágtam, hogy annyi látszon ebből a lányból is, mint belőlem az általam készített képen.


Egyébként mindenkit felpontoztam eddig!


[link]

2018. szept. 22. 19:19
 12/14 anonim ***** válasza:
szerintem okés
2018. szept. 22. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
59%

Tegyél egyet arcról, egy egész alakost, meg egy kedvencet magadról, aztán az elég is. Gondolom azt nem kell mondanom, hogy jó, ha friss, tehát ne a férfivá operáltatásod/lázadásod előttről legyen, mert félrevezető.

32/f

2018. szept. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Miért ne tennél fel mondjuk egy olyat amin közel van az arcod és mondjuk egy teljes alakosat? szerintem az az aranyközépút :) voltam én is tinderen régebben (más okok miatt töröltem le, meg még nem akartam párkapcsolatot csak kipróbáltam milyen.) és én ott egy teljes alakosat, egy archoz közelit meg mondjuk valami hobbival kapcsolatos képet tettem fel. Sok sikert az ismerkedéshez! :) 21/F
2018. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!