Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kövér nők/lányok mért nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kövér nők/lányok mért nem töltenek fel egész alakos képet magukról az internetre?

Figyelt kérdés
Értem hogy nem szívesen mutogatják a hájréteget, de ha megismerkednek 1 fiúval, akkor a csávó had tudja már hogy milyen alakra számítson... Csak mert, ha a csávónak nem jönnek be a kövérek akkor felesleges húzni egymás idejét, tehát, a végeredmény ugyanaz, csak az egyikkel időt, és energiát is meg lehet spórolni...
2011. máj. 1. 18:29
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

nekem bejönnek a kövérek (:

a kérdező meg tapló

2011. máj. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
49%
Megválaszoltad a saját kérdésedet :D Szégyellik az alakjukat, pont. JA! És sztem abban reménykednek ha beleszeretsz a lelkükbe nem fog számítani h kövérek....v vmi hasonló bridget jonas-os hülyeség
2011. máj. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
48%
Ezt nekik mondd, haver xD Én viszont azért csodálkozok, hogy vannak akiknek nincs is olyan rossz alakuk de szégyellik vagy forditva...
2011. máj. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
bridgit jones egy f.asz :S egyébként én tökre felnézek azokra a duci vagy kövér nőkre lányokra akik elfogadják magukat úgy ahogy vannak és jól érzik magukat a bőrükben és így élnek és a boldogságot keresik mint a vékonyak. egyébként én vékony vagyok, de ha duci lennék élvezném, a duciságban nincs semmi szégyellni való :) szerintem a duci kövér nők is nyugodtan lehetnek büszkék magukra, és igazuk van a belső igenis számít akármilyen nyálas elcsépelt szövegnek is hangzik :) L/18
2011. máj. 1. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
51%

ma 18:29

Szerinted mégis mért? Mert ducernyákok? Amúgy ,ha ilyen társkeresős vagy fészbúkos ismerekedésekeket csinálsz ,megérdemled,ha egy lucernással tallasz tesssó! zsá

2011. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem arcról nagyjából le lehet vágni,hogy milyen az alak kb :)
2011. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk mert szégyenlik az alakjukat, meg hogy kövérek?

erre nem gondoltál? te ostoba hímsoviniszta...

2011. máj. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
27%

Sokan még ferdítenek is egy keveset a súlyukkal kapcsolatban, jobb esetben meg sem adják (persze csak arcukat látod a képről, lehetőleg olyan szögből, amin nem látszik rajtuk, hogy ducibbak).

Most biztosan sokan nekem ugranak majd, hogy én hogy utálom azt aki nem anorexiás, meg hogy nekem is mennyi hibám van (ami igaz is), persze nem azt mondtam, hogy rögtön az összes hibánkat zúdítsuk a másikra, viszont én úgy gondolom, hogy nem 'tisztességes' a másikkal szemben csak előnyös képeket mutatni magunkról.

2011. máj. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedben benne van a válasz is.
2011. máj. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Any*tokat oltsátok! Annyi eszem azért van hogy tudjam ,hogy szégyellik az alakjuk. De ettől függetlenül a férfiak 1 részének nem jönnek be a kövér lányok, és ha egyszer az egyik fél r*hadtul nem találja a másik felet vonzónak, akkor nem valószínű hogy lesz belőle valami... Lehet hogy egy kicsit tapló a kérdés, de akkor is, időt és energiát takarítana meg mindkét fél azzal ha feltöltenének magukról képet stb...
2011. máj. 1. 18:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!