Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek érdemes beregisztr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes beregisztrálni egy társkeresőre?

Figyelt kérdés
Egy kevésbé jó megjelenésű férfinak is? Vagy nagyobb arra az esély, hogy az utcán összeütközöm évtizedek múlva az ideális társsal? Sok ott fent a lelki sérült nő? Mik a tapasztalatok?

2013. ápr. 21. 11:44
 1/7 anonim ***** válasza:

Megérni megéri, ha van időd ott eltölteni órákat, és

becsületesen válaszolgatni a csajok leveleire.


Viszont ha találsz egy olyan oldalt, ami nem arról szól,

hogy csak fizess, fizess, fizess, akkor pls szólj, mert

lehet én is szerencsét próbálok az ottani nőkkel :)


De készülj fel, sok az idióta, sok a robot, és mindenkit

külön kell megítélned, nem egy kaptafára venni az ottani

nőket. Sok a lelki sérült, de van, aki teljesen normális.

2013. ápr. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem erdemes!

Engem csinos lanynak mondanak,egyetemre jarok,nem vagyok lelkiserult megis fent voltam egy tarskereson es meg is talaltam ott a Parom. :-) Vesziteni valod ugy sincs! :)

2013. ápr. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. Sok van és nem mindegyik fizetős. Nem veszíthetsz semmit, de tapasztalatokat és akár ismerettségeket szerezhetsz. Még akkor is ha nem lesz belőle párkapcsolat.
2013. ápr. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az a nő, aki a neten keres társat, tutira defektes.
2013. ápr. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ha csak nem jár társaságba, ugyanúgy, mint én? Akkor mi már defektesek vagyunk ezek szerint?
2013. ápr. 21. 13:21
 6/7 anonim ***** válasza:

Az 1- es válaszához annyit fűznék ( sok hónap tapasztalatból )

Ha nemvagy tényleg szép, akkor semmilyen levelekre sem kell válaszolgatnod, mert egy darabot nem fogsz kapni. Írhatsz akármilyen nőnek ( olyannak aki miatt feljön a szén, tőle sem fogsz választ kapni )

Akkora férfi konkurencia van ezeken a lapokon, hogy lottót elöbb nyersz. A mellőzés miatt szórakozásból csináltam egy női profilt. Teljesen üres volt. csak a fizikai paramétereket adtam meg ( súly, magasság ) semmi kép. Öt perc után nyolcan akartak privire hívni, és hat levelem volt. Erről ennyit ....

23f

2013. ápr. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Attilagreat válasza:
mindenképpen érdemes
2021. nov. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!