Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lassan 18 éves leszek de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan 18 éves leszek de nem történt semmi. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Sokan cikinek érzik hogy egy bizonyos kor után még mindig szüzek..(Sok kérdés lett feltéve gyakorira.)Én lassan 18 éves leszek. (lány) Még nem volt barátom ,nem is csókolóztam és szűz is vagyok.Nem járok bulizni mert szüleim még nem is engedik.Nem vagyok kitűnő tanuló de ettől független komolynak és céltudatosnak tartom magam.Megvannak a céljaim,fősuli,munka stb..de valahogyan nem megy ez a társkeresés.Az osztálytársaim vagyis mondhatjuk úgy a velem egykorúakkal nem értek szót egyáltalán.Nagyon gyerekesen viselkednek,és én olyan párra vágyom aki igazi férfi.Mindegy mit dolgozik mennyit keres de legyen célja,legyen érett és bátor.Közben legyen meg vele az a tűz is.Annyi pasi megy el mellettem mindennap vannak sokan akik észrevesznek.megnéznek. (Bár szerintem majdnem minden lányt megnéznek.) de mégsem jönne be egyik sem..Nagyon kevés emberhez vonzódtam eddig életemben és azok is elérhetetlenek voltak. Olyanokba zúgtam bele akik idősebbek és mondjuk nem is jöhetnék össze vele..Voltak srácok akikkel ismerkedtem de azokkal így nem jutottam semmire mert én nem akartam a dolgot..

Ismerőseimnek annyira könnyen megy.Megismerkedik valakivel és már egy hónap múlva eggyütt vannak...stb..

Én nehéz esetnek tartom magam.Félek hogy ez mindig is így lesz és nem lesz senkim..Meg ez a része is aggaszt hogy idősebbek vonzanak. kb. (10-18 év korkülönbséggel)de volt már 20 is..Közben nagyon is jól tudom hogy ez nem lehetséges.Így csak csodáltam őket kb.mert biztosan nem tennék tönkre családokat,kapcsolatokat.Még velem egykorúak kapcsolatát sem.Mert tisztességes vagyok és én magam is nagyon féltékeny vagyok még a családomra ,barátaimra is..


18L



2018. szept. 23. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Egy igazi férfi akinek vannak céljai és társat keres magának, annak nem hiszem, hogy belefér, hogy te a felsőoktatásban töszörögsz és emiatt nem épül a kapcsolat. Ráérsz még komolykodni, miután letudtad az ilyen manapság annyira alapnak vett dolgokat, mint a diploma.

32/f

2018. szept. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem egy 10-12 év nem sok. Az simán belefér és két emberen múlik, hogy működik e vagy sem.
2018. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
19%
Célom hogy Orbán nyomdokaiba léphessek
2018. szept. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
24%
megvédem Magyarországot,és a női nemet.,,a migránsoktól
2018. szept. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hasznos, hogy próbáltál teljes képet festeni a helyzetről és nem csak a kérdést tetted fel. Így könnyebb átérezni a helyzetedet. (Mondjuk az utolsó rész nem volt egészen tiszta, hogy kire miért vagy féltékeny, de a lényeg átjött.)


Ez egy nagyon nehéz időszak tud lenni adott esetben, ha szeretnél egyből egy komoly társat, de nincs még meg az a tapasztalatod és eszköztárad, ami segíthetne ebben. Tudom, mert ezen én is keresztülmentem, bár férfioldalról.


1) Elviekben nincs gond szerintem azzal, ha van korkülönbség a két fél között és néhány évvel az ég világon semmi gond nincs, de a gyakorlatban nagy különbséget még soha nem láttam jól működni főleg akkor nem, ha a két fél más életszakaszban van. Teljesen felborítja a köztetek lévő erőviszonyokat, aminek jó esetben közel egyensúlyinak kellene lennie (ezzel lehet van, aki vitatkozna, én így gondolom). Nyilván nem tudsz mit tenni azzal, hogy ki jön be, csak gondoltam megemlítem.


2) Csak azért, mert 18 évesen még nincs barátod és szűz vagy, még nincs veled semmi baj - ezt nyilván te is tudod, de érezni nehezebb.


3) Van aki szerint erre az a megoldás, hogy ha adódik valami közepesen jó lehetőség, akkor abba belemész. Én ezzel anno sokat küzdöttem, de sikerült megállni bár veszettül nehéz volt (no nem mintha olyan rengeteg lehetőség lett volna, de volt és mindig ott a lehetőség, hogy leidd magad egy buliban stb.). Azért akartam megállni, mert nem éreztem volna magam önazonosan, ha csak a tapasztalat miatt megyek bele valamibe. Ha te is így érzed, neked sem javaslom.


3) Ha vársz, akkor nehéz de fontos közben nem veszteni az önbizalmadból, önértékelésedből.


4) Ha vársz, az sem garancia arra, hogy minden tökéletesen fog alakulni, de legalább nem vagy önsorsrontó (ahogy én látom).


Nekem az segített, hogy elkezdtem az osztályon, később az egyetemi barátokon kívül más társaságokba is járni az érdeklődésem alapján és ott találtam meg a barátnőmet, amikor 23 voltam. Azóta is fele vagyok. Örülök, hogy vártam rá. Remélem, neked is sikerül megtalálni a megfelelő férfit. (Nem mondom, hogy az igazit, mert abban nem hiszek.)


27F

2018. szept. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!