Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak nekem van elegem abból,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van elegem abból, hogy társkeresőkön csak nincstelen 30 feletti férfiak vannak?

Figyelt kérdés
Valószínűleg az én hibám is, mert nem igényes oldalakra regisztráltam, csak badoo, lovebox, iooo, tinder. De akkor is... Én nem nézem a külsőt, ha amúgy ad magára az illető, fontosabb hogy lehessen vele beszélgetni, meglegyen az összhang, ezért meglepő módon vissza szoktam írni szinte mindenkinek, max beszélgetünk egyet. Tehát szó sincs arról hogy a magas, izmos, szépfiúknak írok csak vissza, sőt őket hanyagolom is, mert általában nem komoly kapcsolat a céljuk. Az sem elvárás hogy gazdag legyen, én is átlagos keresetű vagyok. De ha én 27 évesen megteremtettem magamnak alapvető dolgokat, akkor elvárom hogy egy nálam 5+ évvel idősebb férfi is ott tartson az életében. Nem fogok senkit kocsikáztatni, meg ingyen szállást adni neki, vagy én fizetni az étteremben a részét. Mert ilyen emberek találnak meg sajnos, akik 30 felett a szüleikkel élnek, mindenféle lakásvásárlási terv nélkül, nincs autójuk, de még jogosítványuk sem, és nem is szeretnének, illetve elpanaszolják hogy alkalmi munkákat végeznek, vagy ha van is állásuk abból nem jutnak semmire, és milyen rossz az életük.
2018. szept. 23. 19:28
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindenkinek alakult úgy az élete, ahogy az szerinted elvárható lenne. Főleg manapság, amikor a lakásárak az egekben és a bérekről meg ne is beszéljünk. Lehet erről vitázni és nyilván azt vársz el amit akarsz, de szerintem nem a perpill anyagi helyzet kéne domináljon. Az más kérdés, hogy ha tervei sincsenek a jövőre és csak vegetál. Persze te tudod, de tök fölösleges emiatt itt háborognod. Írd ki, hogy nálad az egzisztencia elvárás és pont. Túl van tárgyalva. Ne másokat húzz le azért, mert a Te elvárásaidnak nem felelnek meg! Egyszerűen szűrd ki. Nem baj ha anyagias vagy, csak ne titkold.
2018. szept. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
27%
Ilyen gondolkodással maradsz magadnak.Egyedül, a magánnyal karöltve.
2018. szept. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
78%

Nem csak neked van eleged... Én is ugyanilyen okok miatt hagytam az egészet a fenébe.

Huszonéves nőként ezek az opciók léteztek számomra:

- korombeli, aki nem lesz hajlandó megállapodni, hanem még legalább 10 évig a 22 év alattiakat akarja alkalmi kapcsolatokra, vagy nincs önbizalma és nincsenek ambíciói és tőlem várja a megváltást

- 30 feletti, épphogy csak munkával rendelkezik, esetleg már félig-meddig elköteleződött (itt egy gyerek, ott egy gyerek, válás folyamatban! eskü!), vagy csak egyszerűen lusta f, megvárja, amíg a szülei kihalnak, majd ellakja azt a lakást ő, vagy örököl pénzt és abból vesz

- sokkal idősebb férfiak, akik konkrétan "laza kapcsit", kitartott fiatal lányt keresnek, max. 1 év tesiség, aztán lecserél másra. Nekem amúgy sem az ajándékok kellenek, meg a pénz, de sajnos ezek a férfiak csak ezt tudják. Sajnos nem igazán mélyek. Az emberre és a nőre nem kíváncsiak, csak a testre... És még az is meglehet, hogy ők sem sokkal ambíciózusabbak, mint a 30 feletti mama pici fia típusok...


Szóval igen. Nem egy ilyet láttam a környezetemben is. Én sosem mentem bele, de pl. unokatesóknál, nem nagyon közeli barátoknál láttam... A nő biztosítja az albérletet, elmegy a nehéz/unalmas stb. melót megcsinálni, míg a barát otthonról "dolgozik", "képzi magát", vagy inkább ő majd otthon marad a gyerekkel, ha már... Szánalom az egész. És ezek a nők nem látják, hogy hülyét csinálnak magukból...

Mielőtt nekem ugrotok: szerintem az egyenlő tehervállalás lenne az ideális. Amit a kérdező ír, nagyon is valós. Sok férfi most azt hiszi, hogy ha a nő keres 200at, akkor ugyanmár vegye meg ő a mosóport, fizesse be a villanyszámlát meg a netet ő, stb... Nem. Csak azért, mert a nő is dolgozik, nem kell a "büdös" dolgokat ráhagyni, hogy ő vegye meg a pelenkát a gyerekednek, meg a kaját, amit te is megeszel, meg a wc-papírt, amit te is használsz.

Hihetetlen, hogy ez tényleg így van sok pár esetében. És míg így is idegesít, hogy én sosem mennék bele ilyenbe... Anyagiasság vagy sem. Szerintem csak józan ész.

2018. szept. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
79%

Sztem teljesen igazad van. Ez nem is inkább anyagiasság, hanem egy fajta életfelfogás, céltudatosság. Nézd, ha te nőként meg tudtad teremteni az alapvető dolgokat, akkor egy férfinak is illik. Nincs ebben semmi kuriózum, extra.

De, azt tudnod kell, h nőben is van olyan, aki sehol sem tart, így ugye ahogy tapasztaltad, férfiban is akad.

Ebből a logikai levezetésből következik, ha nőként te képes voltál rá, akkor biztosan van ilyen férfiben is.


Ne add fel, csak tartsd magad ehhez az elvárásodhoz, biztosan találsz hasonló férfit!

2018. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
45%
Én mindig röhögök az ilyeneken, akik panaszkodnak a társkeresőkre. Köztudott, már-már hivatalos tény, hogy az ilyen oldalakon gyűlik össze a férfiak ÉS a nők legalja. Mit vártál? Hogy majd rózsával a szájukban, szálkás testű félmeztelen adoniszok fogják ajánlani, hogy tarts velük a Bahamákra nyaralni? Annyi eszed azért lehetett volna, hogy úgy vágj bele a társkeresőzdibe, hogy rohadt nagy szerencse és sok idő kell egy normális pár találásához.
2018. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
17%
Nahát... ki gondolta volna, hogy a valamennyire is tisztességes férfiak elüldözése ide vezet... köszönd drága nőtársaidnak :D
2018. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
26%
A társkeresőkről köztudott, hogy a selejt gyűjtőhelyei. Ne is várj mást.
2018. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
31%
Az életben is csak ilyenek vannak,selejtes az összes 30 feletti férfi.
2018. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem kicsit szállj le a magas lóról!

Nem mindenkinek adatott meg a lehetőség, hogy 30 évesen mindent megteremtsen magának. Másfelől meg, akik rendben vannak az élettel, azoknak már van szerető társuk, aki segít a nehezségeken átmenni. Szóval olyat nem valószínű, hogy fogsz találni, aki köszi szépen jól van anyagilag, érzelmileg érett, stb. Ez persze nem azt jelenti, hogy minden szerencsétlent pártfogásba kell venni, de akiben látsz valami fantáziát annak adj egy esélyt legalább.


30/nő

2018. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
23%
Biztos te is egy hátszeles, csinos csaj vagy, aki ezek nélkül még a mai napig otthon lenne a szüleinél.
2018. szept. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!