Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon elrontottam az életem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon elrontottam az életem, hogy idáig nem volt párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy 24 éves vagyok, és eddig még nem volt soha barátnőm. Lehetne sorolni 100 indokot, hogy miért nem, az mindig van, de ezen már változtatni nem tudok.


Minden nap úgy érzem, hogy ezt végleg elszúrtam, kimaradtam egy csomó jó dologból, amit más már 16-18 évesen elkezd, nekem meg csak telnek a napjaim és semmi ilyen téren. Ahogy megy az idő, szerintem egyre nehezebb lesz és a lányok is megérzik, hogy full kezdő vagyok, sose voltam még nővel. Mit kezdjek magammal?


2018. szept. 25. 20:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, még nincs minden veszve! Vágj bele bátran az ismerkedésbe, ha elég rutinos beszélgetőpartner leszel, akkor a lányok se fogják annyira érezni rajtad a görcsösséget.
2018. szept. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
5%
Nem. Ennek csak örülhetsz. Neked még új lesz a női nem, más férfiaknak már unalmas. Aztán majd te is megunod.
2018. szept. 25. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
35%

Érdekel a fordítottja ?

Fizess mindent TE. Ide menjünk oda menjünk.

Ezt mér azt mér ? Folyamatos számonkérések.Mindenbe való beleugatás. Kötelező jópofizás a szülőknél / egyéb rokonoknál.


Nem tom van e hobbid, de pénzed nem nagyon lesz rá nő mellet.

És a személyes kedvencem a csaj felállt olyan elvárásokat amit ő nem ugrik meg de neked meg kell mer te vagy a FÉRFI.


Tovább rontja a helyzetet h a csajt meg ...ad és kapsz egy olyan kölköt akit te nem is akartál csak ő azt hazudta h vett be tabit de nem.

És megtartja. A magyar jog szerint csak az anya engedélyével mondhatsz le gyerekről. Hoppá !


Na még mindig úgy gondolod h rossz neked ?


30 F

2018. szept. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Ne hallgass a károgókra, mindenki a saját maga sorsának kovácsa! Lehet jó egy párkapcsolat, ebben biztos vagyok.
2018. szept. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nem probléma. Ha valaki szeretni fog Téged, akkor nem az lesz a probléma kettőtök között, hogy nem volt még barátnőd. Személy szerint én az olyan férfiakat jobban is preferálom, akik nem az a nagy minden csajjal kavarok típus. Azt pedig csak Te tudod, hogy valóban azért nem volt barátnőd, mert nem volt rá időd, energiád, vagy egész egyszerűen csak nem jött össze. Nekem előbbi van/volt, hiába vagyok 18 éves, még ne volt barátom. De nem bánom. Ez nem azt jelenti, hogy nem vágyom rá, vagy nem ismerkedem, csak nem éreztem eddig szükségét, hogy esetleg egy totál felesleges kapcsolatba belemenjek.

Ismerkedj bátran, legyél kiegyensúlyozott, találd meg önmagad a választott szakmádban, a hobbijaidban, és ne egy kapcsolattól várd el, hogy rendbehozza az életed! Hidd el, ha normális lányt találsz, tényleg nem fogja érdekelni, hogy kezdő vagy-e vagy sem. Hajrá!

2018. szept. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Egyáltalán nem. Sőt, pont hogy te élted okosan az életed. A párkapcsolat egy baromira deficites, kártékony dolog, ugyanis rengeteg energiádat & idődet elviszi, és az esetek döntő többségében az a vége, hogy jól pofáraesel. Addig van neked jó világ, amíg elzárkózol a párkapcsolatoktól, és éled az életedet.


Ha tudnád, hány házas férfi adná a jobb karját azért, hogy csak 1 napig úgy élhessen, mint te...

2018. szept. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%

Ém 26 vagyok csak egyszer voltam kapcsolatban de hiányzik is meg nem is. Tény hogy a nők járnak jól a kapcsolatokkal de nekünk is szükségünk van rá . ha 30 éves korodig nem lesz akkor lehet hogy bebolondulsz aztán erőszakolsz vagy ki tudja...


Kár hogy manapság 16 évesek is a sokadig barátnőjüket hajtják mi meg alig...

2018. szept. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%

24 évesen tuti van valami baj veled !


1 , külsőd ?

2, beszari személyiség ?

3, kevés ész ?

4, kicsi farok ?


Bármelyik pont is igaz rád akkor érthető az állapotod ! Ha viszont egyik sem igaz rád, akkor még még változtathatsz !

2018. szept. 25. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nőként mondom, hogy egy normális lánynak sokkal inkább bejössz, mint az, aki 16 évesen a csajokat hajtotta (azokra emlékezni fognak 16 éves korukból, hogy milyen linkek voltak akkor). Volt már teljesen tapasztalatlan barátom, szexinek tartottam.
2018. szept. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10%

1 dologról maradtál le a gyermekkori szerelem beteljesedéséről.Mikor össze jössz egy lánnyal és egyikőtök sem tud a dologról semmit...Annak megvan a varázsa...De a tiednek is..csak ugye ott már valószínűleg a lány lesz tapasztaltabb...Azzal sincsen gond ha olyan a nő aki tudja h élje meg ezt a helyzetett illetve meg is akarja..mert ha legyünk túl rajta mimnél előbb és legyél már profi stb ...abból több negativ élmény lesz mint pozitiv..és pont ezért szoktam mondani h egy prostival lehet jobban jár az ember...Ő nem fog lebénázni kinevetni stb.. a negatviakból egyikkel sem volt dolgom de nekem az első nőmnek én voltam az első...


Illetve a fentebb szólóknak igaza van abban h inkább nyertél mint vesztettél a dologgal...Egy párkapcsolatnak több hátránya van mint előnye...Hidd el jobb egyedül.

2018. szept. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!