Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertált, csendes fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált, csendes fiúként tényleg nagyok kicsi az esélyem hogy valaha legyen párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Azt olvasom itt hogy az ilyen fiúkat nem nagyon szeretik a lányok.

Igaz ez? :/


2018. aug. 23. 13:40
 1/6 anonim ***** válasza:
86%
Nekem egy ilyen srác tetszik nagyon az egyetemen, de sajnos amikor figyelem azt látom, hogy ő is csak a jó nőket bámulja, majd kiesik a szeme, ahogy nézi suttyomban a feneküket, engem meg észre sem vett soha, szóval elég kiábrándító.
2018. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
Én is az vagyok, így szeretem, ha a srác kezdeményez. Plusz a határozottság is fontos, jó benyomást kelt. Szóval igen, valószínűleg nehezebb, de nem lehetetlen.
2018. aug. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
elég kicsi. de csúnyább lányoknál simán lehet esélyed! :)
2018. aug. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amúgy magas vagyok és enyhén izmos. Ez valamennyit javít a helyzeten?
2018. aug. 23. 14:03
 5/6 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem az introvertált fiúkat nem szeretik, hanem azokat, akiknek az alapvető szociális (emberi kapcsolatteremtéssel kapcsolatos) készségeik (ez egy komplett, különböző készségekből összeálló rendszer egyébként) KI SEM FEJLŐDTEK.
2018. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
80%

Semmi baj nincs se az introvertaltsaggal se a csendesseggel. A lapulast es a szegyellosseget nem szeretik, ha ugy kell minden szot harapofogoval kihuzni a fiubol. Az introvertalt nem azt jelenti, hogy egy kis szende tundibundi, aki fel az emberektol. Introvertalt emberek is duzzadnak a magabiztossagtol, csak nem ereznek kenyszert arra, hogy ezt kozonseg elott fitogtassak. Az introvertalt ember is tisztaban van az ertekeivel, nem luzer, nem gyava, csak alacsonyabb fordulatszamon porog.

Pro tipp az elethez: ne a gykrol akard megismerni az eletet es a lanyokat. ;)

2018. aug. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!