Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lesz-e még valaha párkapcsolatom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz-e még valaha párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

49 éves nő vagyok, és még mindig egyedül élek. Valamiért eddig még nem talált rám a szerelem. Párkapcsolataim mondhatni nem voltak.

Mindig is visszahúzódó típus voltam. Apukám gondozása sajnos a fiatal éveimbe került. Mára a motivációm nagyon elfogyott. Volt már valaki hasonló helyzetben? Vannak esetleg tippjeitek, mit tehetnék?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2018. szept. 23. 11:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Társkereső oldal, új hobbik, kirándulás, stb. Egy kicsit próbálj meg nyitottabb lenni a világra. Még mindig van 20-30-40 éved arra, hogy boldog legyél!
2018. szept. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze! Próbáj meg keresni közösségeket, ahol te is jól érezheted magad. Lehet ez akár egy közös hobbi alapján szerveződö társaság, túrázók köre például.
2018. szept. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
A mai emberek mellett ez szinte lehetetlen. Alig találni közöttük még embert.
2018. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Lesz! ;)

44F.

2018. szept. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vannak sokan akiknek nem jön össze a párkapcsolat az életben, de pl egy flört sem, se randi. El kell fogadni, még ha nehéz is. Én férfi vagyok, 37 leszek, de sosem volt semmilyen kapcsolatom, egyszer bújtam össze osztálykiránduláson egy oszt.társammal, de nem szexeltünk, tapasztalatlan voltam, fiatal. Utána bárkinél próbálkoztam, nem jött össze, 28 évesen rájöttem, hogy nem vagyok vonzó, nem is keresek azóta partnert, nem is nézek társkeresőket, bulizni sem járok.
2018. szept. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

nem lesz.


vagy csak akkor, ha piszkosul leadsz és bármit/bárkit bevállalsz.


a nők 30-35 éves korukig kelendőek, akik addig húzzák az időt, azok kifutnak minden téren.

2018. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat! Ha még van valakinek, szívesen olvasnám.

Remélem azért fogok tudni változtatni valamit és hogy nem futottam ki az időből.

Kirándulásokra szoktam járni, de ha nem kezdeményez valaki, én sem merek

2018. szept. 23. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!