Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írja itt sok férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írja itt sok férfi válaszoló, hogy a párkapcsolat egy "deficites" dolog?

Figyelt kérdés

Értem, hogy sokatok ki van ábrándulva egy X számú kudarc után, de az nem létezik, hogy amíg azok a szerelmek tartottak, semmi, de semmi örömet nem okoztak. Nekem elfogadhatatlan, hogy a párkapcsolatokról egyeseknek ilyen lesújtó véleménye legyen.


A kapcsolat lényege az, hogy egymást szeretve, támogatva haladunk előre egy úton, és amíg ez az előremenetel tart, rengeteg örömben van részünk. Hogy lehet, hogy sok férfi mégis egy könnyedén nélkülözhető, vacak, lelket roncsoló dologként jellemzi? Csak voltak az esetleg rosszul végződött kapcsolataitokban is olyan periódusok, amik feldobtak, megrészegítettek, mennybe repítettek(stb.), nem?


Mi a véleményetek erről? Miért van, hogy sok férfinak ennyire "sötét" gondolatok jutnak eszébe a kapcsolatokról, és miért van, hogy a női válaszolóktól nem olvasni ilyesmiket?



2018. szept. 26. 09:28
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
61%

nos kérdező, tisztázzuk a fogalmakat


a "deficit" veszteséget jelent, akár anyagi, akár más értelemben

ha a párkapcsolatokat nézzük, akkor sajnos azt kell mondjam: igen, a párkapcsolatok több mint 90 százaléka veszteséget termel


ha az ember - teszem azt - 14 éves korától aktívan párkeres, rengetegszer fog zsákutcába futni és árnyékra vetődni, rengeteg keserű csalódásban, és rossz élményben lesz része

persze, akad némi pozitívum is, de jóval kevesebb annál, semhogy megérje fenntartani a párkapcsolatot, arról nem is beszélve, hogy a szexet meg lehet oldani máshogy (pl. hivatásossal) is

soha senki nem garantálja sehol, hogy egy adott kapcsolat sikeres lesz, kérdés, hogy mennyit buksz rajta/vele, akár pénzben, akár időben

számold össze egyszer, idáig mennyi erőforrást húztál le a vécén az összes sikertelen kapcsolatodban együttvéve! lesz ám szájtátás rendesen!


nos kérdező, lényegében ez az oka annak, hogy szerintem a párkapcsolat egy deficites dolog...és ez meg is látszik azon, hogy egyre kevesebb a házasság és együttélés, egyre több ember látja be, hogy nem ér annyit az egész, amennyit bajlódni kell vele


"Az ilyenek egyrészt rossz párokat választottak konzekvensen, akikkel nem illettek össze, másrészt egyfajta prostitúcióként fogják fel a kapcsolatot, csak nyűg nekik, hogy a dugáson kívül foglalkozni is kell a másikkal."


nagy francokat, már elnézést

itt nem egy vagy két rossz választásról beszélünk, hanem 10-20 évekről, amiket boldogabban is el lehetett volna tölteni egyedül!

dugni pedig simán lehet párkapcsolat nélkül is, szóval az állításod fals


"Mivel az érzelmi világuk nagyon sekélyes, ezért nem értékelik nyereségként egy párkapcsolat lelki vonatkozasait. Nincsenek mennyberepülések, megrészegülések, meg semmi ilyesmi."


igen, és szerinted ezek a "mennyberepülések", "megrészegülések" állandó, konstans dolgok?

te hihetetlenül naiv vagy...


"Ez furcsa, eddigi életem során az összes férfi, akit láttam, maga választotta meg, hogy melyik nővel ismerkedik, kezdeményez kapcsolatot."


a férfiak maximum 10 százaléka az, aki van olyan helyzetben, hogy válogathat

a nagytöbbség nincs...vagy lejjebb adja, vagy marad egyedül, ez van

üdv a való világban, Neó...

2019. aug. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

#21


"hogy egyre kevesebb a házasság"

Milyen kár, hogy úgy mellesleg egyre több a házasságkötés... Biztos hiteles forrásból beszélsz. :D


"itt nem egy vagy két rossz választásról beszélünk, hanem 10-20 évekről, amiket boldogabban is el lehetett volna tölteni egyedül!"

Nem értelek. Igen, amit írtam, azt úgy IS értettem, hogy valaki rosszul választ, és utána 10-20 évig tapicskol a kakiban. Csomó ilyen van. Mi újat mondtál?

2019. aug. 15. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
52%

"Milyen kár, hogy úgy mellesleg egyre több a házasságkötés... Biztos hiteles forrásból beszélsz"


van rá forrásom, megnyugodhatsz, nem hasracsapás alapján jelentettem ki, hogy egyre kevesebb a házasságkötés

hogy te személy szerint hitelesnek tartod-e, az más kérdés, de hát nem mindenkit lehet tényekkel meggyőzni


"Csomó ilyen van. Mi újat mondtál?"


akkor tehát deficites dolog a párkapcsolat?

bizony az!

köszönöm, ezt akartam hallani.

2019. aug. 15. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

#23

Megosztanád velem is azt a tuti forrást? Csak mert a hivatalos forrás nem azt mondja, amit te. :)


"akkor tehát deficites dolog a párkapcsolat?

bizony az!"

Ezt honnan szűrted le? Abból, hogy elismertem, hogy bizonyos emberek elcseszik az életüket egy gagyi kapcsolattal? Teljesen logikus.

Vannak emberek, akik meghalnak autóban ülve? Persze, hogyne.

Akkor autóba ülni halálos?

2019. aug. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
52%

nagyon szívesen megosztom, nem is egyet, de többet!


[link]


[link]


[link]


és íme egy cikk a válásokról, ez már csak bónusz:


[link]


"Ezt honnan szűrted le? Abból, hogy elismertem, hogy bizonyos emberek elcseszik az életüket egy gagyi kapcsolattal? Teljesen logikus."


abból, hogy jóval több az ilyen kapcsolat, mint az idilli rózsaszálas romantikás holtomiglan-holtodiglan

tehát a matematika is azt támasztja alá, hogy a párkapcsolat veszteséges dolog


"Vannak emberek, akik meghalnak autóban ülve? Persze, hogyne.

Akkor autóba ülni halálos?"


te most a közlekedést mosod össze a párkapcsolatokkal?

a kettőnek annyi köze nincs egymáshoz, mint az almának a rinocéroszhoz...

ez nettó csúsztatás volt

2019. aug. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
53%
#24: Te miért gondolod, hogy rosszul látják ezek a férfiak a témát? Vagy úgy is kérdezhetném, hogy mi az, amit szerinted egy nő bele tud tenni a kapcsolatba azért, hogy azt a férfi ne érezze "deficitesnek"?
2019. aug. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!