Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondanak ilyeneket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondanak ilyeneket a csajok, miközben nem is ez kell nekik?

Figyelt kérdés
Olyanokat hallottam és tapasztaltam is, hogy szeretik a romantikus, figyelmes srácokat, miközben éppen azért szakítanak vagy utasítják el a srácokat, mert figyelmesek velük és nem olyan csöpögősen, de normális mértékben romantikusak. Miért mondanak ilyeneket? Pro és kontra érvekre egyaránt kíváncsi vagyok! 24/F

2018. szept. 25. 14:59
1 2
 1/20 próbálokkedveslenni ***** válasza:
100%

Egyszerű a válasz.

"nem olyan csöpögősen, de normális mértékben romantikusak."

Pedig de.


A romantikusság jó és szereti a legtöbb nő, viszont nem csöpögősen. Akivel a romantikusság miatt szakítanak, az nem normális mértékben űzi, hanem csöpög. Persze ez is nézőpont kérdése, mert ami neked még normális, másnak már csöpögős lehet, míg valakinek kevés.

2018. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
14%
Mindig az kell ami ami épp nem a tiéd... Ez egyszerű téma. Ha olyan pasid van aki leszarja a fejedet akkor figyelemre vágysz, ha olyan aki odafigyel rád akkor az meg túl sok. Persze ez nem mindenkire igaz, de arra valószínűleg igen aki ilyen ellentmondásosan viselkedik.
2018. szept. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nők, akik szeretik a romantikus férfiakat, aztán vannak, akik nem. Én egyáltalán nem vagyok romantikus alkat, sőt, így hozzám egy ilyen srác egyáltalán nem illene, de a figyelmesség számomra nagyon fontos például. Egyébként a többszáz női ismerősöm közül, akiket eddig megismertem az életem folyamán és akikkel beszélgettem ezekről is, szinte mind vágyik a romantikára, mindig én voltam az az UFO, aki nem.
2018. szept. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
55%
A nők szeretik a romantikát, ha az egy amúgy határozott, normális férfitól jön. Aki romantikával próbálja palástolni a saját önbizalomhiányát és lúzerségét, azt inkább szánalmasnak tartják, joggal, lol
2018. szept. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
80%

Te nem kellesz, nem a romantika vagy a figyelem. Nagy különbség.


Nem tudod fogalmakban meghatározni, mi kell. Egy jó pasi kell ez az igazság. Az pedig nem csak attól függ, mit csinálsz. Ha nem jössz be, fejen is állhatsz a virágcsokroddal és az előre kinyitott ajtóddal.

2018. szept. 25. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Egy példát felhoznék, hogy az egyik haveromat dobta a csaj, mert egyszer-egyszer meg merte lepni valami kis aprósággal, mondjuk csokival vagy egy szál rózsával, hogy örömet szerezzen neki. De amúgy ez a haverom nem szokott beszélni az érzelmeiről, tettekben szereti kimutatni, ha valakit bír. Engem is már küldött el, de tudom, hogy bármikor számíthatok rá. De a lényeg ezután jött. Pár hónapig együtt volt az exe egy olyan csávóval, akivel 2 értelmes mondatot nem lehet beszélgetni és utána haveromhoz akart volna visszamenni, aki hatalmas változásokon ment keresztül külsőleg és azt mondta a csajnak, hogy nem akar még egyszer vele lenni.
2018. szept. 25. 15:15
 7/20 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon egyszerű: az idealizált önképük romantikus, figyelmes srácot akar, a valódi énjük viszont domináns, határozott, erős férfit.


Másik megoldás: a srác azt gondolja magáról, hogy ő pont megfelelő mértékben romantikus és figyelmes, valójában viszont nyálas, frusztrált és manipulatív.

2018. szept. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Szóval a csaj azt mondta, hogy azért szakított mert ajándékokat kapott? Nem lehet, hogy már egyszerűen nem érezte jól magát a sráccal? Nekem hozhat bármilyen ajándékot, lehet bármilyen romantikus valaki, ha nem vonz már, vagy nem érzem jól magam vele. A nők többsége ha szerelmes valakibe, és az romantikus, akkor oké, ha nem érez semmit iránta, akkor nyűg.
2018. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
15%
A nők a legjobb férfit akarják megkapni. A legjobb férfi meg nem igyekszik ajándékkal meg virággal, hanem éppen hogy csak hajlandó foglalkozni a nővel. Ha ott állsz kis virágcsokroddal, azt az érzést kelted benne, hogy ja, ha ennyire igyekszik ez a srác, akkor én sokkal jobb nő vagyok, mint hogy ilyen lúzerrel együtt legyek és lelép. Ez a magyarázat, miért vannak oda a nők a velük rosszul bánó férfiakért, akik ívben tesznek a nőkre. Mert azt az érzést adja meg nekik, hogy a maximálisan legjobb férfit megkapták, amit csak lehetett.
2018. szept. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Bétó apó ***** válasza:
28%
Sose arra figyelj, amit a nők mondanak, inkább arra, hogy mit csinálnak. A kettő között legtöbbször köszönőviszony sincs...
2018. szept. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!