Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan ismerkedjek, ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek, ha nagyon előnytelen az arcom?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon ronda az arcom, kicsik a szemeim + szevüveges is vagyok, alig van állam, a szám viszont túlzottan is vastag, a füleim is nagyok, és turcsi orrom van.

A bőröm sem a legszebb, hiába ápolom (igaz az utóbbi 1 évben sokat javult).


Tudom, hogy azt mondják, hogy a szépség relatív, de míg középsulis voltam rengetegszer hogy nagyon ronda az arcom...


Az a gond, hogy a belsőmmel is nehéz kompenzálni, mert egyfelől nem vagyok túlzottan érdekes ember, másrészt az utóbbi 2 évben kezd egyre inkább leépülni a szociális életem, hiába próbálok tenni ellene. Mondhatni nincs már egy nagyobb társaságom, és lány ismerőseim/barátaim akikkel rendszeresen kommunikálni tudnék.


Szerintetek mit kéne tennem?



2018. szept. 26. 17:09
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Pénzzel még kompenzálhatsz, manapság a vadkapitalizmusban másnak gyakorlatilag úgysincs értéke. A belsődet magasról toccsanósan szarják le, szóval azzal ne remélj semmiféle sikert.
2018. szept. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1 Mondjuk pont nem arra vágyok, hogy valki a pénzem miatt legyen velem, ilyenből nem kérek. Komolyabb lelki kötelékre, mondhatni szerelemre vágyom, nem csak "kirakat pinára", aki addig van velem míg pénzelem, és a kapcsolatunk mélysége attól függ, hogy milyen mélyre tudok éppen hatolni...

Plusz jelenleg egyetemista vagyok, nem vet fel a pénz, tehát ettől nem kell félnem.

2018. szept. 26. 17:19
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
vegyél fel símaszkot
2018. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha ronda az arcod, és pénzzel nem akarsz ismerkedni, akkor sok jót ne várj. A mai korszellem és a párkapcsolati piac sehol nem díjazza a belsőt. A tisztesség, intelligencia, becsületesség üldözendő, irtandó negatív tulajdonságok lettek. Az tud érvényesülni a mai világban, aki nagypofájú erőszakos érdekérvényesítő, vagy tele van zsetonnal.

Persze ettől függetlenül próbálkozhatsz, nincs megtiltva, csak ne csodálkozz, ha elutasításon kívül mást nem fogsz kapni.

2018. szept. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
15%
Küldj egy képet privátban majd én megmondom. Bár ahogy írod, igen a szépség relatív
2018. szept. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
32%

Azt nem értem, hogy ha jelenleg is egyetemre jársz, hogy a fenébe épül le a szociális életed? És most nem a bulikra gondoltam.


"nem vagyok túlzottan érdekes ember"


Becsüllek (különösen ezen a fórumon) azért, amiért ezt beismered, ugyanakkor felhívnám a figyelmedet arra, hogy ezen kizárólag te tudsz változtatni. Mellesleg ahhoz, hogy sok barátod legyen, nem kell, hogy ezek egyetlen brancs tagjai legyenek, főleg, hogy így legalább sok különböző nézőpontot ismerhetsz meg. A másik meg, hogy szerintem meg kellene próbálnod elsajátítani a "small talk" művészetét. Persze ehhez némi képzelőerő és kreativitás is szükséges.

2018. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz képet ha gondolod. Nem minden a külső.
2018. szept. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!