Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok történt már veletek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok történt már veletek, hogy először valakivel azt gondoltátok nem tudnátok járni, aztán egyszer csak rájöttetek, hogy bele szerettetek? Milyen érzés volt?

Figyelt kérdés

Meddig tartott realizálni, ha volt egyáltalán ilyen esetetek?


26L


2018. szept. 28. 15:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kb 4 hónap. Annyira molett volt ami engem már taszít. De sokszor találkoztunk és beszélgettünk így barátilag aranyos lánynak találtam.

Aztán akkor esett le hogy ez már több lett, amikor segítet összehozni egy randit a barátnőjével (szinte az összes korban hozzám paszoló nőismerősét bemutatta nekem, hátha valamelyik megtetszik és ráhajtok) el is mentem a randira, kellemesen is éreztem magam, szimpi volt a lány is, randi végén úgy beszéltük meg csatlakozik ő is, és amikor megláttam akkor nagyot dobbant a szívem.

Akkor leálltam a randizgatásokkal is és őt kezdtem puhítani. Kellett 1,5 hónap mire eljutottunk oda hogy bevallottam neki az érzéseim...

A többi már történelem.

2018. szept. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

1 Sok boldogságot:DD De szerintem a kérdező ettől a kommenttől felrobbant:DD


Én viszont minden jót kívánok Nektek:D

2018. szept. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tényleg gratulálok nektek én is kedves első! :))


Csak azért kérdezem ezt, mert van egy srác, de én már nem tudom mi mit csinálunk... nekem ő olyan, mint egy egy barát, egy testvér, egy szerető, egy társ, család. Számomra ez a kapcsolat már definiálhatatlan, bár lehet, hogy neki jobban megy.

2018. szept. 28. 17:01
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Történt.


Jó fej csaj volt, jó humorral, kedves, de nem igazán volt az esetem, így nem gondoltam, hogy bármi komoly lehet belőle, főleg, mert más volt a képben erősen.


Aztán valahogy úgy alakult, hogy 5 évig voltunk együtt mégis :)

2018. szept. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sajnos volt. Eleinte ő akart tőlem valamit, és én tőle egyáltalán nem, mert abszolút nem jött be. Se külsőleg, se belsőleg. Aztán elkezdtünk találkozgatni, rengeteget beszélgettünk, lelkiztünk, és le is feküdtünk egymással. És akkor szerettem bele. Ő pedig akkor jött rá, hogy mégse akar tőlem semmit. Ez több, mint egy éve volt, és azóta is nagyon szeretem. Ő meg azóta se. De barátok vagyunk.
2018. szept. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Öhmm, bocsi, most tűnt csak fel, hogy fiúkat kérdeztél. Sorry.
2018. szept. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!