Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nem bírom ha egy férfi közeled...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem bírom ha egy férfi közeledik felém? Miért csak addig érdekel vlki, amíg én el nem kezdem érdekelni őt?

Figyelt kérdés

Gyakran undort vált ki belőlem, ha egy férfi "nyomulni" kezd...

(Nem vagyok meleg. :D)


Van az a pont, amikor megváltozik a srácok viselkedése és ilyen "állatiasak" lesznek... akkor kezdem el undorodni és meghátrálni.


Mivel még sok partnerem nem volt, nem tudom, hogy ez a fiúkra általánosságban jellemző vagy csak eddig a nem megfelelő emberekkel kerültem össze?


2018. szept. 28. 18:47
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Ha meglenne a kemia egy pasival akkor nem reagalnal igy :D
2018. szept. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy a lassú víz partot mos-típusú ismerkedés lehet nálad a nyerő, vagy benned van a vadász-szellemiség és csak akkor bírod egy pasi közeledését, ha erre neked némi teret biztosít. De az is lehet, hogy túlontúl romantikus típus vagy, Romana-regényekbe illő randikról ábrándozol.
2018. szept. 28. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Velem is ez van... Nem tudom mi ennek az oka. De eléggé megnehezíti a dolgom. Én már úgy vagyok vele, hogy jó lesz nekem egy macska meg majd egy PS4, a férfiakat meg inkább meghagyom másnak :D


L

2018. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Van olyan is, aki normálisan is tud közeledni feléd. Nem mindenkii bunkó.


Egyébként neked sem a sült galambot kell várni a toronyban, hanem keresd meg azt, aki neked tetszik! Te is küzdhetsz egy férfiért.

2018. szept. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Félek a visszautasítástól. Nagyoooon!
2018. szept. 28. 21:56
 6/8 anonim ***** válasza:

Nálam is ösztönből jön ez a reakció.

Asszem úgy gondolom, hogy túl felszínesen ismer az illető és csak a külsőségek miatt indul be. De ez azt jelenti, hogy más attraktívabb egyénre is beindul, ami egy ingatag hűtlen személyiségre utalhat. Én meg egy stabil embert keresek egy életre, akinél nem az aktuális küllemem határozza meg, mennyire ragaszkodik hozzám.

(F28, szintén nem meleg :))

2018. szept. 29. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

#7-es mond valamit. Szerintem is benne lehet az, hogy vannak, akiknél a felületes ismeretség során lévő erőteljes nyomulás nem azt sejteti, hogy stabil kapcsolatot akar az illető.


A másik pedig, hogy egyszerűen valami nem stimmel az egészben: te nem vagy még rá készen, a közeledő féllel nincs meg az az érzés, ami kéne. Nincs ebben semmi abnormális.

2018. szept. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a hozzaszolasokat!:)
2018. szept. 29. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!