Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csak engem kezd el érdekelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak engem kezd el érdekelni egyből egy férfi, ha azt veszem észre, hogy gondoskodó, mondhatni apáskodó?

Figyelt kérdés
Apukámmal nem is lehetne jobb a viszonyunk, imádjuk egymást szóval nem ezért van.
2018. szept. 24. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
5%

Egy férfi, elsőként férfi, és csak másodsorban apa/jelölt.


Szóval rossz a megközelítésed. Mert hogy tudod férfiként látni azt, akire apa mintaként tekintesz?

2018. szept. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

1. Jó kérdés.

De talán egy kicsit félre érthető voltam.

Én ilyenkor azért kezdem el megkedvelni, mert VELEM gondoskodó. Nem a gyerekem jövendőbeli apját kezdem el benne keresni

2018. szept. 24. 20:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem jó megközelítés. szerintem még várj pár évet a pasizással:D
2018. szept. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Fura, mert eddig akikkel összekerültem, már a gondoskodástól is frászt kaptak, atyáskodás a kanyarban sem volt :D

32/f

2018. szept. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sok értelmes nőt kezd el érdeklődni az ilyen pasik iránt!


F36

2018. szept. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Frászt kaptak?

Ha készítettél nekik ételt mondjuk vagy hasonló dolgok?

2018. szept. 24. 20:42
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha főztem az tetszett. Ha volt valami bajuk, amit nem tudtak vagy akartak megoldani és segíteni próbáltál, akkor ne kezeld le őket. Ha hagytam őket addig, akkor az volt a kezdés, hogy ez feléért egy cserbenhagyással. Azt hiába mondtam, hogy oké, de én meg a szenvedés ez nem akarok asszisztálni.

32/f

2018. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon is jó tulajdonság a gondoskodás, főleg, ha nem érdekből történik, hanem azért, mert ilyen jellem az illető. Bár kicsit bővebben leírhatnád, mit értesz gondoskodás alatt, mert az azért sokféle különböző dolgot takarhat...
2018. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szóval neked egy házi "papucs" kell, arra gerjedsz. :D
2018. szept. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!