Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak olyan kapcsolatban lennék benne, ami nyitott, de csak a párom részéről. Én hűséges lennék. Nagyon para szerintetek? 27f

Figyelt kérdés
2018. szept. 29. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ahogy neked jó.
2018. szept. 29. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
59%
Szóval bírnád, ha a szemed láttára mártanám meg a vaskos, kemény péniszemet a barátnőd lucskos, szűk, forró, lüktető hüvelyében? Brother, oké!
2018. szept. 29. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod, hogy a barátnőd keféljen fűvel fával, te meg csak vele, meg az összeszedett nemi betegségeivel? :)
2018. szept. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Érdekes felállás de ha neked így jó. Lényegében olyan mint egy szexkapcsolat. Aki nyitott kapcsolatban van azoknak nem biztosak az érzelmei a párja iránt. Nem akarja elhagyni de kefélni akar másokkal is. Ennek mi értelme? Nem hiszem hogy nehéz dolgod lesz. Csak az lesz a szívás ha olyannal akadsz össze akit szeretsz és ő is szeret téged és nem akar mással. Akkor szakítassz ezért vagy mi?
2018. szept. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én nem mennék bele, hogy ilyen kapcsolatban éljek valakivel, de ha neked ez megfelel, és találsz is hozzá olyan nőt, aki partner benne, akkor a ti dolgotok, hogy hogyan éltek. Nem kell hozzá mások engedélye.
2018. szept. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már az alapból gusztustalan, hogy hozzáérjek egy nőhöz, akit más kezelget, nem hogy kapcsolatban lenni vele. De már nem csodálkozom semmin, elbutul az emberiség, mit lehet tenni ilyenekkel?
2018. nov. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hát ez eléggé para, igen. :D
2018. nov. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Olyat ismertem, akinek a nője biszex volt, és a pasas mellett (a beleegyezésével) voltak mindig barátnői... De ilyet, ebben a felállásban nem nagyon láttam még.
2018. nov. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

kiskododban aláztak a szüleid, gondolom.

és/vagy egyik szülőd a másikat.

szerintem pszichológushoz menjél, mielőtt összeszedsz egy csomó nemi betegséget. de anyagilag is rosszul járhatsz, ha veled tartatja el magát egy bige, miközben másokkal szórakozik.

2018. nov. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Meg tudlak érteni,de ez nem jó! Én is éreztem ilyet egy rossz kapcsolatban,nem akartam vele lefeküdni és nem mertem vele veszekedni sem,csak arra gondoltam,hogy bárcsak inkább mással lenne inkább együtt és nekem nem kellene és megőrizném a belső tartásom.Ez egy rossz kapcsolatnak tűnik kívülállóként.A pontos okát te tudod.Lehet,hogy csak nem vagytok szexuálisan azonos igényűek,de inkább arra gondolok,hogy érzelmileg nem vagy vele egy hullámhosszon,mert akkor meg tudnátok oldani ezt is.A mártírság jobban elfogadható számodra,mint tovább lépni,vagy konfrontálódni vele.Talán ezt láttad otthon is és ez a ,természetes' neked,de ez nem jó! Fiatal vagy,keress hozzád illő társat! Nőgyógyász vagy pszichológus is segíthet,te tudod azt,hogy milyen irányú a gondod. Lehet nagyon vallásos vagy és az erkölcsösséget te így éled meg.
2018. dec. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!