Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak akik itt a külső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak akik itt a külső miatt panaszkodnak! Komolyan ti nem jártok nyitott szemmel hogy mennyi szép nő van átlagos megjelenésű férfival?

Figyelt kérdés

100 szép nőből ha kb 1-nél fordul elő hogy 190 cm-s kigyúrt férfit lehet látni, de a többségük mellett mindig átlagos külsejű férfiak vannak.


Ha mondjuk otthonülősek vagytok, akkor nézegessetek Instagrammot ott ugyan ez van.


Minek fogjátok erre?


2017. jún. 29. 18:12
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
60%

- Lottónyertes is szokott lenni néha-néha

- Hány számjegyes a jövedelme az átlagos megjelenésű férfinak?

- Azt veszed csak észre, amit észre akarsz, azaz mazsolázgatsz. Ha 100 átlagpasasból 1-nek van szép nője, viszont 100 pénzes, jóképű pasasból 99-nek, akkor melyiküknek is könnyebb a dolga párkeresés terén?


Nem kell "fognunk" semmit semmire, ezek tények, nincs értelme vitatkozni velük.

2017. jún. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
12%
Már megint egy ilyen "szítsuk a tűzet, csináljuk a feszültséget" kérdés? Nagyszerű! Nem is szólok hozzá bővebben, csak annyit,hogy kb. ugyanaz a véleményem, mint az 1. válaszolónak.
2017. jún. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
67%
Én sem értem ezt. Ugyanis nem is 190, elég 180 és kigyúrt, ezeket mindig megnézem, és az elmúlt 3 hétben 2 ilyen pasit láttam. Rohadtul nincs sok belőlük, élőben össz-vissz nem láttam 100-at.
2017. jún. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Átlagosakkal lehet, de az alattiakkal mi a helyzet?
2017. jún. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A legrosszabb ***** válasza:
65%
100 nő közül egyetlen esetben fordul elő, hogy magas, kigyúrt, deltás, borostás stb. hapsija van. 😂 Egyetlen esetben, mi? Hallod, majdnem megettem a mesédet.
2017. jún. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Mondjatok már helyszínt, hogy jol van ennyi álompasi.
2017. jún. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
53%
#6 öööö...Balaton Sound, hajógyári, EFOTT, Volt...?
2017. jún. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
A szépség borzasztóan relatív. Legtöbb esetben átlagos férfiak vannak együtt átlagos nőkkel, akiket te lehet, hogy szépnek találsz. Egyáltalán hogyan hasonlítod össze egy férfi és egy nő "szépségét"?
2017. jún. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
44%
Nagy a kígyójuk azoknak az átlagos megjelenésű férfiaknak. Vagy pénzesek. Vagy pszichopaták, akik mindenkin átgázolnak. Ennyi. A nőknek ezek kellenek.
2017. jún. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
67%
Az a kérdés, mi számít neked szép nőnek és átlagos pasinak. Nem feltétlen jelenti ugyanazt másoknak, én is tudok a környezetemben ilyeneket, hogy egyik szebb külsőre, mint a másik, akkor ha bejöttek egymásnak hosszabb távon, akkor valószínű nem csak a külső a mérvadó.
2017. jún. 29. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!